Chwile grozy w Inowrocławiu! Rzucał w policjantów ostrymi….

Szokujące sceny miały miejsce na Osiedlu Toruńskim w Inowrocławiu. Agresywny mężczyzna zaatakował. Ranił w głowę…

W jednym z bloków musieli interweniować policjanci. Razem z pracownikami MOPS-u i Sanepid-u mieli pilnie sprawdzić sytuację w pewnym mieszkaniu.

– W lokalu miał zamieszkiwać mężczyzna wraz ze swoją matką. W trosce o ich zdrowie służby podjęły wspólną interwencję. Była ona również podyktowana tym, jak wynikało z ustaleń, że lokator trudnił się tak zwanym zbieractwem, a śmieci i sprzęty wypełniały jego mieszkanie niemalże po brzegi – relacjonują policjanci.

Fot. policja.pl

Funkcjonariusze zabezpieczyli teren. Z kolei strażacy ustawili skokochron. Wszystko na wpadek, gdyby sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Lokator mieszkania nie chciał otworzyć. Przez uchylone drzwi było widać mnóstwo nagromadzonych śmieci, które sięgały sufitu. Mężczyzna zamknął się w jednym z pomieszczeń, nie dopuszczając nikogo do środka. Rzucał w policjantów różnymi przedmiotami. Jednego z nich trafił ostrą rzeczą w głowę. Mundurowy trafił do szpitala.

– Ostatecznie policjanci weszli do mieszkania i obezwładnili 54-latka. Wśród nagromadzonych sprzętów i śmieci policjanci odnaleźli 87-letnią matkę zatrzymanego. Kobieta trafiła do szpitala – czytamy w relacji Policji.

54-letni inowrocławianin odpowie za agresywne zachowanie wobec mundurowych Za napaść na funkcjonariusza grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

Zobacz także: Ma 100 lat i nadal TO robi! Jego towarzyszka…

Fot. PixabayKomentarze