Chwile GROZY w Lesznie! Poszli do salonu masażu i… prawie STRACILI ŻYCIE!

Co za szokująca sytuacja! Mieszkańcy Leszna poszli do salonu masażu i prawie zginęli! Co tam się stało?

Leszczyńscy policjanci dostali informację o oszustwach na szkodę dwóch osób. Pokrzywdzeni chcieli skorzystać z masażu. Wybrali ofertę, którą umieszczono na internetowym portalu towarzyskim.

– Okazało się, że na umówione spotkanie przyszła kobieta i mężczyzna. Po przekazaniu pieniędzy para zniknęła. Łącznie podejrzani wyłudzili prawie dwa tysiące złotych – relacjonują policjanci.

Zobacz także: Szczepić się czy nie? Słowa TEJ gwiazdy rozwiewają wątpliwości!

Jakiś czas później kolejni mężczyźni umówili spotkanie. Wtedy kobieta i towarzyszący jej mężczyzna zażądali takiej kwoty pieniędzy, której klienci się nie spodziewali. Musieli więc wyciągnąć dodatkową gotówkę z bankomatu.

Fot. Pixabay

– Podczas wspólnej jazdy samochodem sprawca przyłożył jednemu z pokrzywdzonych mężczyzn nóż do brzucha. Żądał 1500 złotych. Groził, że jeśli nie otrzyma tych pieniędzy, to go zabije – podała Policja.

Policjanci ustalili już personalia podejrzanych. Ci zostali zatrzymani na terenie stacji benzynowej. Zatrzymanymi są 45-letni mieszkaniec Leszna i jego partnerka, która ma 28 lat.

– Kobieta usłyszała zarzuty dokonania oszustw, natomiast 45-latek usłyszał także zarzut wymuszenia rozbójniczego z użyciem noża. Okazało się, że ten mężczyzna był w przeszłości wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa – czytamy w relacji mundurowych.

Prokuratura Rejonowa w Lesznie zdecydowała o aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące. Może trafić za kartki na 10 lat.

Policjanci podejrzewają, że pokrzywdzonych może być więcej. Sprawa jest rozwojowa.

Fot. Pixabay

Źródło: policja.plKomentarze