CHYLIŃSKA wytatuowała sobie na TWARZY MOCNE SŁOWA!

Agnieszka Chylińska od lat przechodzi spektakularne metamorfozy w swoim wyglądzie!

Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i wytatuowała sobie na twarzy tatuaż.

 

Chylińska w przeciągu swojej kariery była już rudowłosą rockmanką, słodką blondynką w niezwykle kobiecych ubraniach, a także chłopczycą, która w tamtym okresie drastycznie zeszczuplała.

 

Wokalistka bardzo kocha tatuaże, a jej historia ze zdobieniem ciała zaczęła się wraz z początkiem kariery muzycznej.

Ma rysunki na rękach, plecach, a także nogach. Dwa lata temu zaskoczyła kolorową ilustracją na głowie. Teraz posunęła się krok dalej i zrobiła na twarzy tatuaż!

 

W ostatnim czasie Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim  Instagramie kilka zdjęć, na których widzimy ją w białych dredach, ubraną w luźną, sportową bluzę. Wzrok przykuwa napis przy jej lewym uchu. Piosenkarka wytatuowała sobie słowa Love me, czyli Kochaj mnie.

 

„Często tatuaże niosą ze sobą przesłanie lub są symbolem czegoś ważnego dla ich posiadacza – symbolem przeżytych chwil, zarówno tych przyjemnych, jak i trudnych. Domyślam się, że wytatuowanie sobie hasła „Kochaj mnie” w tak widocznym miejscu także nie jest przypadkowe i może symbolizować nie tyle potrzebę, co stan ducha, jaki towarzyszył wtedy artystce. W moim rozumieniu to wyznanie mocne, z jednej strony pełne namiętności, z drugiej dziecięce. Brzmi jak prośba o uwagę, czułość, bezpieczeństwo i bezwarunkową akceptację, które mogą być związane na przykład z deficytem miłości. Może to być również gra słów rozumiana tylko przez panią Agnieszkę i jej zaufane osoby”-tłumaczy psycholog Katarzyna Kucewicz w rozmowie z Super Expressem.

 

ZOBACZ TEŻ:Aneta Zając z dekoltem do pasa! Wygląda jak…

 

 

Źródło:viva

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze