walka o parasole w łomży

Chytre baby znów atakują! Dantejskie sceny na rozdaniu darmowych parasoli w Łomży

Doskonale znamy nagrania z wielkich gonitw po karpia, które rok do roku są „organizowane” w polskich supermarketach. Znamy także te z walk o torebki pewnej znanej marki, które co jakiś czas rzucane są do pewnego znanego sklepu. Ale teraz to coś znacznie lepszego – do chytrej baby z Radomia dołącza całe grono chytrych emerytów z Łomży!

Kilka dni temu w Łomży odbywała się impreza na świeżym powietrzu, w czasie której zamierzano także rozdać darmowe parasole. Choć spiker ze sceny zapewniał, że powinno ich starczyć dla wszystkich chętnych, tłum w którym dominowali ludzie 65+ rzucił się do kartonów zupełnie bez opamiętania!

 

 

Co gorsza, niektórzy zwietrzyli pismo nosem i szybko zaczęli wynosić po kilka parasoli. Spiker próbował interweniować, ale tłum omamiony wizją zdobycia czegoś za darmo, zupełnie go ignorował. Szybko doszło do pierwszych sprzeczek i przepychanek…

 

 

ZOBACZ: Chciała uchylić okno w samochodzie, zamiast tego PRZEJECHAŁA wózek ze swoim dzieckiem!

 

Film z Łomży z pewnością wpisze się w kanon tego typu, jak mawiają młodzi, „cebulackich” zachowań. A my dzięki niemu możemy wczuć się powoli w nadchodzący klimat przedświątecznych promocji i obniżek cen… zapewne będzie się działo!

 

fakt.pl/ youtube


Komentarze