Ciała NOWORODKÓW W WORKACH pod Częstochową. Matką 17-latka!

Policja dokonała makabrycznego odkrycia pod Częstochową. Funkcjonariusze znaleźli ciała noworodków, które zostały ukryte w workach. Matką dzieci jest 17-letnia dziewczyna.

Śmierć bliźniąt

Policja odkryła ciała bliźniąt niedaleko zamieszkania 17-letniej dziewczyny. Badania wykazały, że 17-latka niedawno urodziła. Nie wiadomo jeszcze czy dzieci przyszły na świat żywe. To wykaże sekcja zwłok, która już została zlecona. Ciała dzieci były ukryte w workach. Prokuratura Okręgowa w Częstochowie prowadzi śledztwo w tej sprawie. Ciała zostały odnalezione w jednej z miejscowości pod Częstochową. Policja znalazła ciała płodów 31 marca, gdy 17-letnia dziewczyna została przewieziona karetką do szpitala w Częstochowie. Lekarze zawiadomili policję, a ci dokonali makabrycznego odkrycia koło domu dziewczyny.

Trwa dochodzenie

Prokuratura Okręgowa w Częstochowie wszczęła śledztwo w sprawie. Tomasz Ozimek, rzecznik Prokuratury Okręgowej powiedział w rozmowie z dziennikiem „Super Express”:

Śledztwo jest prowadzone pod kątem pozbawienia życia dzieci w okresie porodu lub pod jego wpływem, czyli dzieciobójstwa. Przesłuchano już najbliższych 17-latki, jednak zeznali oni, że nie wiedzieli o ciąży. Zlecona została sekcja zwłok, która pomoże ustalić czy dzieci urodziły się żywe, a także stopień zaawansowania ciąży.

Ze względu na dobro postępowania prokuratura nie chce ujawniać dokładnej lokalizacji, gdzie odnaleziono ciała bliźniąt.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: PexelsKomentarze