Ciążowa sesja Moniki Mrozowskiej podbija sieć! MEGA piękne zdjęcia!

Monika Mrozowska spodziewa się kolejnego dziecka. Na najnowszych fotkach pokazała ciążowy brzuch! Ta sesja podbija internet!

Na zdjęciach Monika siedzi na parapecie. Trzyma się za brzuch. Jest ubrana w czarną bluzkę, na którą założyła białą koszulę.

Zobacz także: SZCZERE wyznanie Ewy Wachowicz! Zdradziła WAŻNY sekret!

– Miałam tutaj dziś rano nie wchodzić, ale… dostałam kolejne zdjęcia od @po_nitce_do_zdjecia 🙈🙈🙈 i po prostu nie mogłam się powstrzymać 😍😍😍 Natalia! Jeszcze raz Ci dziękuję ❤️ W ogóle do tych zdjęć nie byłam przekonana 🙈, bo taka aranżowana sesja w ciąży, to zupełnie nie moja bajka😅, ale… dziewczyno!!!! Zrobiłaś to tak dobrze (i szybko), że aż mam ochotę Cię wyściskać ❤️ – napisała.

Postawiła na delikatny makijaż. Ma rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Wygląda niesamowicie naturalnie, a przy tym zmysłowo.

Trzeba przyznać, że takie zdjęcia będą przepiękną pamiątką. Za kilka lat Monika będzie je mogła pokazać swojemu dziecku.

Co na to internauci?

Pięknie wyglądasz 😍 i twoje piękne nogi 😍

Wcale nie wygląda na aranżowaną, zdjęcia piękne naturalne i piękna mama 😍

Piękne zdjęcia. Cudownie mieć potem takie wspomnienia ❤️

Pięknie

Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest autorką książek kulinarnych i aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Majki w kultowym serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie gra m.in. w produkcji „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Ma córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa.

Teraz spodziewa się czwartego dziecka.

Zobacz także: Wodzianka Wojewódzkiego w sukni ślubnej! Ujawniła, że…

Fot. Instagram

Komentarze