Cichopek cała w błocie! Tak bawi się na wakacjach! [FOTO]

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski swój związek potwierdzili w październiku 2022 r. Zrobili to podczas wyjazdu do Izraela. Jednak nawet odległość od kraju nie zapobiegła medialnej burzy.

Kontrowersje budziła ich wcześniejsza postawa i wielomiesięczne zaprzeczanie tego, że są parą. Druga kwestia, to że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski  pracowali (i nadal pracują) razem w „Pytaniu na Śniadanie”. Oburzonia nie kryła też była żona Kurzajewskiego – Paulina Smaszcz, która oczekiwała że były mąż będzie wobec niej lojalny nawet po rozwodzie.

Teraz, gdy sprawy trochę ucichły, zakochani wybrali się w kolejną podróż.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Tak jak w październiku 2022 r. wyjazd był połączony ze świętowaniem 40 urodzin Cichopek, tak teraz przypada na 50 urodziny Kurzajewskiego (ur. 29 stycznia 1973).

Tym razem para wybrała się do Jordanii. Odwiedzili pustynię Wadi Rum, byli też na glampingu na pustyni, później zwiedzali ruiny miasta Petra. W końcu przyszedł czas na błoto.

 

Mówcie do mnie Your Mud-jesty 😉 kolejny punkt na trasie naszej jordańskiej wycieczki- Morze Martwe. Błoto z tego morza to naturalny kosmetyk,pielęgnuje koi, leczy dzięki bogactwu minerałów.
Ktoś z Was próbował kąpieli błotnej?

 

W komentarzach internauci dzielili się swoimi wrażeniami z kąpieli błotnej. Zachwycali się też relacją, jaka łączy Katarzynę i Macieja.

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Komentarze