Cierpienie dziecka na życzenie matki – Dramatyczne VIDEO i wojna internautów

Kontrowersyjny film o przebitych uszach dziecka wybuchł w ognistej debacie na Facebook’u.

 

W internecie pojawił się filmik, na którym widać, jak w jednym z salonów kosmetycznych przebijano uszy zaledwie rocznej dziewczynce, siedzącej na kolanach swojej matki. Matka o której mowa, została zlinczowana przez internautów, a to wszystko za sprawą reakcji dziewczynki.

 

Siedząca na kolanach matki, malutka Miley nie wiedziała, co się dzieje, gdy członkowie załogi w centrum handlowym otoczyli ją z dużymi pistoletami do piercingu. Pod video rozpętała się prawdziwa burza, a internauci prześcigali się w komentarzach. Tymczasem film z tej sceny znalazł się w internecie za pośrednictwem strony Piercings Facebook, gdzie osiągnął 3,8 miliona wyświetleń i wiele emocjonalnych twarzy.

 

Komentarze wahały się od niedowierzania do całkowitej nienawiści, a wiele osób z Facebooku nazywało sytuację przypadkiem molestowania dziecka, nawet sugerując, że matka zostanie aresztowana. Pytanie, zatem czy płacz dziecka podczas przekłuwania uszu to norma, czy może bolesny objaw molestowania przez matki, które narażają swoje dziecko, nie mając ku temu większych idei.

 

„Nie rozumiem? To nie jest coś, co dziecko chce, abyś robiła lub czego potrzebuje!’’ – komentowali internauci. „Biedna dziewczynka, matka jest chora, to torturowanie dziecka! Obrzydliwe’’ – czytamy. Pojawili się również sojusznicy matki, którzy pisali, że reakcja dziecka była jak najbardziej normalna.

 

Obecnie w Wielkiej Brytanii powstała petycja w sprawie zakazu praktykowania piercingu u  niemowląt.

 

 

 

Źródło: youtube

Fot.: screen  youtube

kgKomentarze