Ciężka CHOROBA! Ania Lewandowska prosi o pieniądze?

Anna Lewandowska oficjalnie zaapelowała o pomoc finansową! Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ dotyczy…

Niedawno Lewandowscy wspomogli warszawskie Centrum Zdrowia Dziecka – dzięki ich wsparciu wyremontowano oddział rehabilitacji.

 

Żona Roberta Lewandowskiego angażuje się w wiele akcji charytatywnych, które mają na celu pomoc najmłodszym pacjentom. 31-letnia żona piłkarza razem z mężem wychowują 2-letnią Klarę, a teraz spodziewają się drugiego dziecka. 

Anna Lewandowska postanowiła nie przejść obojętnie i zaczęła wspierać zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego chłopca. Chodzi o 8-miesięcznego Patryka, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Anna rozpowszechniła tę informację za pośrednictwem Instagrama. Na leczenie dziecka potrzeba ponad 8 milionów złotych.

 

ZOBACZ TEŻ:Oto smoothie, które NATYCHMIAST obniża CIŚNIENIE krwi i dodaje ENERGII!

 

„Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci…. PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)… Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania… potrzeba dużej sumy na leczenie. Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko.
Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć” – taki wpis Anny Lewandowskiej możemy przeczytać na jej Instagramie.

 

View this post on Instagram

There’s no place like home! Our life is usually intense but what has happened lately is on another level. Yesterday's gala in Paris, today we are in Munich, and just a few days ago we were in Poland…. Work, work and again work… Now its time to slow down a bit,and wait for … Christmas!🌲 _______________________________ PRZECZYTAJ DO KOŃCA 🙏 Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Nasze życie zazwyczaj jest intensywne ale to, co się działo ostatnio to totalny kosmos. Wczoraj gala w Paryżu, dziś już Monachium, a jeszcze kilka dni temu byliśmy w Polsce. W sumie tak wyglądał nasz ostatni rok.. Praca, praca i jeszcze raz… Ale cieszę się, że dzięki niej oboje możemy się spełniać. Powoli zwalniamy tempo w oczekiwaniu na… Święta!🌲🎀 To dla nas ważny i wyjątkowy czas. Jedna z okazji do dzielenia się dobrem, niesienia namiastki szczęścia innym, bardziej potrzebującym. Marzy mi się, aby pomaganie weszło nam wszystkim w krew. Często nie wymaga żadnego wysiłku. Zazwyczaj, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy wystarczy dobre słowo lub miły gest. Życzę nam takich doświadczeń i to nie tylko „od święta”. Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci…. PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)… Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania…potrzeba dużej sumy na leczenie. Więcej informacji przeczytasz na ➡️https://www.siepomaga.pl/patrys ➡️ @wyzwanie_patrysia Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko❤🙌 Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć. #RAL #annalewandowska #robertlewandowski #wartopomagac

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Staruszka zdradziła SEKRET długowieczności! Przez 109 lat UNIKAŁA…

 

Źródło:pomponik.pl

Źródło zdjęcia:InstagramKomentarze