Ciężka CHOROBA! Ania Lewandowska prosi o pieniądze?

Anna

Anna Lewandowska oficjalnie zaapelowała o pomoc finansową! Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ dotyczy…

Niedawno Lewandowscy wspomogli warszawskie Centrum Zdrowia Dziecka – dzięki ich wsparciu wyremontowano oddział rehabilitacji.

 

Żona Roberta Lewandowskiego angażuje się w wiele akcji charytatywnych, które mają na celu pomoc najmłodszym pacjentom. 31-letnia żona piłkarza razem z mężem wychowują 2-letnią Klarę, a teraz spodziewają się drugiego dziecka. 

Anna Lewandowska postanowiła nie przejść obojętnie i zaczęła wspierać zbiórkę pieniędzy na rzecz chorego chłopca. Chodzi o 8-miesięcznego Patryka, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Anna rozpowszechniła tę informację za pośrednictwem Instagrama. Na leczenie dziecka potrzeba ponad 8 milionów złotych.

 

ZOBACZ TEŻ:Oto smoothie, które NATYCHMIAST obniża CIŚNIENIE krwi i dodaje ENERGII!

 

„Obok cierpienia nie da się przejść obojętnie, zwłaszcza dzieci…. PATRYCZEK (o którym będę teraz częściej wspominać), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1)… Ta choroba odbiera Patrysiowi siły, zabiera zdolność ruchu, jedzenia i oddychania… potrzeba dużej sumy na leczenie. Przyłączmy się wszyscy do akcji. Razem możemy wszystko.
Wkrótce startuję z akcją charytatywną, do której już dziś Was zapraszam. Zaangażujemy się razem. Pomagajmy, bo dzięki temu ktoś może się uśmiechnąć” – taki wpis Anny Lewandowskiej możemy przeczytać na jej Instagramie.

 

https://www.instagram.com/p/B5nzl5jBdJo/

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Staruszka zdradziła SEKRET długowieczności! Przez 109 lat UNIKAŁA…

 

Źródło:pomponik.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze