siostrzeńca, 11-letni, dziecko zgwałcone na wycieczce

Ciocia gwałciła 9-letniego siostrzeńca. Jego koszmar trwał przez ponad rok!

Policja w stanie Kerala w Indiach zatrzymała 36-letnią mieszkankę miasta Thenhippalam. Została oskarżona, że przez ponad rok molestowała i gwałciła swojego 9-letniego siostrzeńca. Wszystko wyszło na jaw w czasie wizyty chłopca u lekarza. Jednak istnieje cień podejrzeń, że cała sprawa ma drugie dno.

Chłopiec w czasie badania lekarskiego opowiedział o tym, co spotykało go ze strony ciotki. Lekarz od razu zawiadomił policję, która zatrzymała zboczoną ciocię. Jej siostrzeńca otoczyli opieką policyjni specjaliści, którzy twierdzą, że rok takiego traktowania mocno wpłynął na jego psychikę.

 

ZOBACZ: Dramat we Wrocławiu: zwłoki dwóch osób w mieszkaniu. Makabryczny finał awantury

 

Z drugiej jednak strony śledczy wspominają, że sytuacja w rodzinie nie była najlepsza. Rodzice chłopca często kłócili się z jego ciocią i jej mężem. Policjanci chcą jeszcze zbadać czy przypadkiem zgłoszenie o molestowaniu nie ma związku z konfliktem rodzinnym.

 

Nie jest to jednak wyjątkowy przypadek w Indiach. W Ernakulum zatrzymano niedawno lekarkę, która molestowała chłopca chorego na raka. O obu sprawach poinformowała gazeta „Times of India”.

 

wprost.pl/ foto: pixabay

Komentarze