Niesamowite wykonanie „Co mi Panie dasz?” – Zobacz VIDEO!

„Co mi Panie dasz?” to kultowa piosenka Beaty Kozidrak i Bajmu.

Refren „Co mi Panie dasz?” bardzo przystaje do naszych czasów i targających nami trosk i wątpliwości. Brzmi on następująco:

 

„Co mi, Panie, dasz
W ten niepewny czas?
Jakie słowa ukołyszą
Moją duszę, moją przyszłość
Na tę resztę lat?”

 

Projekt Adama

I właśnie ta piosenka stała się bohaterem niezwykłego projektu znanego kompozytora, aranżera i dyrygenta – Adama Sztaby.

16 wokalistów i 732 muzyków wzięło udział w nagraniu nowej wersji hitu Bajmu. „Co mi Panie dasz” zaśpiewali:

Natalia Kukulska, Ewa Farna, Ania Karwan, Natalia Nykiel, Kasia Wilk, Kasia Moś, Olga Szomańska, Dorota Miśkiewicz, Cleo, Patrycja Markowska, Kuba Badach, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Sebastian Karpiel, Damian Ukeje.

 

Pomysł żony

Jak przyznaje Sztaba, pomysłodawczynią projektu była jego żona – Agnieszka Darnikowska

 

„Mógłbym przytoczyć długą opowieść o tym, jak to się rodziło: od pomysłu mej Żony, poprzez znalezienie nawiązującego do dziś utworu, wybór aranżu zarówno dla skrzypków, oboistów jak i rockowych gitarzystów, aż po nerwowe złapanie się za głowę z racji ogromnej skali zjawiska przemieszane z dziecięcą radością odkrywania czegoś nowego.
Ale puenta jest taka oto, że w 6 dni zrodziła się najbardziej szczera orkiestra pod słońcem złożona z ludzi zewsząd – młodszych, starszych, grających profesjonalnie i amatorsko, muzykujących codziennie i raz na kilka lat, którzy stają w jednym szeregu z cenionymi G Gwiazdami. Muzyka jest jedna. ❤️”

 

Niesamowity efekt

Oglądając to nowe nagranie „Co mi Panie dasz” trzeba przyznać, że robi ono niesamowite wrażenie. Zarówno pod względem aranżu, jak i wykonania oraz emocji, jakie widać u artystów. Także sam montaż teledysku jest bardzo udany i pod nagraniem pojawiły się entuzjastyczne komentarze:

 

„Wielkie brawa dla wszystkich artystów, którzy wzieli udział w tym koncercie, który będzie pewnie wspaniałą pamiątką po tych trudnych czasach. Pani Ewa Farna wbiła mnie całkowicie w fotel. Kocham ❤”

 

„Panie Adamie jest Pan mistrzem sztuki aranżacji, z dość odległego zapomnianego hitu zrobił Pan energetyczny panzefaust, gratulacje !”

 

„Potęga ! Chapeau bas ! To trzeba wykonać na żywo..po tym „Niepewnym czasie” 💪”

 

Poniżej prezentujemy to video!

 

>>>Tomasz Ciachorowski ma 40 lat. Nie tak wyobrażał sobie…

>>>Doda wygląda jak po „chemii”. Wszystko przez…

 

 

fot. youtube

Komentarze