Co mówi o Tobie miesiąc urodzin? Sprawdź jaka jest Twoja NAJWIĘKSZA zaleta!

urodzin, blue, urodzenia

Miesiąc urodzin mówi bardzo dużo o człowieku. Przez to, można określić najważniejsze cechy oraz zalety danej osoby. Oczywiście, nie zawsze się to sprawdza, ale w większości przypadków i owszem. Podobnie bywa ze znakami zodiaku, które często potrafią ukazać portret psychologiczny danej osoby. Nie mamy o tym wszystkim pełnej wiedzy, lecz po jej nabyciu moglibyśmy się na prawdę wiele o sobie dowiedzieć.

Zatem sprawdzajcie, co jest waszą cechą dominującą. Być może będzie to motywacja do tego, aby ją rozwijać. Miesiąc urodzin powie o Tobie bardzo wiele!

STYCZEŃ – PUNKTUALNOŚĆ

Osoby urodzone w styczniu zawsze przychodzą w wyznaczone miejsce o wyznaczonej godzinie. Oczywiście zdarzają się wyjątki, lecz jest to rzadkie jak śnieg w lipcu. Jeżeli tylko umówisz się z osobą ze stycznia w piątek na godzinę 18:00, to wiedz, że pojawi się ona nawet przed czasem!

LUTY – CIERPLIWOŚĆ

Luty to miesiąc urodzin osób cierpliwych, empatycznych, potrafiących wszystko skrupulatnie wyjaśnić. Jeżeli jesteś na przyuczeniu, a opiekuje się Tobą osoba urodzona w lutym to wiedz, że wszystko Ci bardzo dobrze wytłumaczy. Poza tym ta cecha sprawia, że lutowi ludzie są świetnymi rodzicami.

MARZEC – UCZCIWOŚĆ

Uczciwość, ale również honor. Ludzie urodzeni w marcu potrafią bardzo dobrze zaplanować sobie wszystko i nie potrzebują dużo pomocy ze strony innych osób. Brzydzą się kradzieżą i cudzym mieniem. Nie potrafią skłamać prosto w oczy. Można powiedzieć, że zawsze mówią wszystko zgodnie z prawdą.

KWIECIEŃ – AMBICJA

Dla osób urodzonych w kwietniu nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie do których trzeba się bardziej przyłożyć. I tu właśnie wychodzi ich ambicja. Zawsze realizują swoje plany od A do Z. Nie oznacza to, że nigdy nie mają problemów. Po prostu potrafią je rozwiązywać jak już się takowe przydarzą.

MAJ – GOŚCINNOŚĆ

Syto zastawiony stół, wysprzątany dom i uśmiech na twarzy. Do takich ludzi aż chce się iść w gości. Potrafią znakomicie zorganizować imprezę i poprowadzić samemu wszystko od początku do końca. Nie korzystają zazwyczaj z żadnych cateringów. Wszystko co widzimy na stole na 99 procent jest owocem ciężkiej pracy. Cudowni gospodarze.

CZERWIEC – EMPATIA

Otwarcie na potrzeby drugiego człowieka, udział w akcjach charytatywnych i niekończące się dobro – tak trzeba opisać osoby urodzone w czerwcu. Uwielbiają one zwierzęta i zazwyczaj mają w domu co najmniej jednego kotka lub psa. Bardzo ich boli gdy komuś dzieje się krzywda.

LIPIEC – ZDROWY ROZSĄDEK

W obecności osób urodzonych w lipcu możemy się czuć bezpiecznie. Nie wpadają one na głupie pomysły. Wręcz przeciwnie, potrafią zauważyć gdy robimy coś niezbyt mądrego i wtedy wkraczają do akcji. Nigdy nie robią nic wbrew własnej woli. Zdrowy rozsądek zawsze podpowiada im jak należy postąpić.

SIERPIEŃ – LOJALNOŚĆ

Urodzeni w sierpniu potrafią pokazać jak wygląda prawdziwa przyjaźń, bez fałszu i obgadywania za plecami. Można im zaufać i powiedzieć wszystko co nam leży na sercu. Mamy pewność, że nie pójdzie to dalej w świat. Również wobec pracodawców osoby z sierpnia są bardzo lojalne i zapewniają wysoki standard swojej pracy.

WRZESIEŃ – GOTOWOŚĆ DO DZIAŁANIA

Tutaj nie ma czasu na zastanawianie się. Jest plan – jest realizacja. Bez zbędnej utraty upływających minut zawsze startują z wysokiego C. Co najlepsze, zazwyczaj każdy, nawet najcięższy plan potrafią wykonać bezbłędnie i co najważniejsze – szybko. Spontaniczność w ich życiu to codzienność.

PAŹDZIERNIK – SPRYT

Typowi majsterkowicze urodzili się właśnie w październiku. Różne małe prace domowe nie sprawiają im najmniejszego problemu, ale również dzięki swojej pracowitości potrafią zrobić sobie coś sami – np. w ogrodzie. Nie potrzebują dużo pomocy drugiego człowieka, prędzej oni pomagają innym.

LISTOPAD – SKROMNOŚĆ

Osoby z listopada nie wywyższają się ponad innych. Mimo, że spora część z nich to ludzie bardzo bogaci i ustatkowani to nie pokazują tego wszem i wobec. Raczej wolą siedzieć sobie w swoim cichym kąciku, przeczytać książkę i nie przejmować się tym co myślą inni. Dodatkowo, są pierwsi do pomocy.

GRUDZIEŃ – SZCZEROŚĆ

Nawet najgorsza prawda jest lepsza niż najlepsze kłamstwo. Osoby, które urodziły się w grudniu nie kłamią, starają się mówić wszystko zgodnie z prawdą. Często jednak obraca się to przeciwko nim, lecz nie wpływa to na zmianę ich postępowania.

 

ZOBACZ:W sierpniu czeka nas wielka susza. W Polsce może zabraknąć wody!

fot. pixabay.com

Komentarze