Co ona ma na twarzy? Edyta Herbuś całkowicie przesadziła?

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów. Co ma na twarzy? Czy tym razem przesadziła? O co chodzi? Co chciała przekazać internautom?

Na zdjęciu Edyta czyta gazetę. Na twarzy ma… maseczkę! Na głowę założyła czarną kokardę. Mimo maseczki pomalowała usta na czerwono! Wygląda to niezwykle zmysłowo!

Do zdjęcia dołączyła długi wpis.

Zobacz także: Ewa Wachowicz zdradza przepis na ODPORNOŚĆ! Przy okazji kusi nogą!

– Kobiecość jest wspaniale różnorodna, tak jak rożne jesteśmy my kobiety i nasze potrzeby. Ja bardzo cenię sobie wolność i niezależność, ale nie wyobrażam sobie życia bez relacji z drugim człowiekiem. Bez przyjaźni, wzajemnego wspierania się, wspólnych działań, MIŁOŚCI. Dziś gram sobie rolę tradycyjnej „housewife”, by zadbać o wspólną domową przestrzeń. Dzieje się: pranie, sprzątanie, pieczenie chleba i gotowanie rosołu. A wszystko w moim własnym stylu – z humorem i ulubioną muzyką w tle… Dbanie o przestrzeń, która mnie otacza jest tak samo ważne, jak dbanie o samopoczucie i zdrowe ciało – napisała.

Trzeba przyznać, że Edyta potrafi połączyć ważne przesłanie z niezwykle apetycznym zdjęciem. Po raz kolejny pokazała, jak powinno się dopieszczać fanów!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kobiecość jest wspaniale różnorodna, tak jak rożne jesteśmy my kobiety i nasze potrzeby. Ja bardzo cenię sobie wolność i niezależność, ale nie wyobrażam sobie życia bez relacji z drugim człowiekiem. Bez przyjaźni, wzajemnego wspierania się, wspólnych działań, MIŁOŚCI. Dziś gram sobie rolę tradycyjnej „housewife”, by zadbać o wspólną domową przestrzeń. Dzieje się : pranie, sprzątanie, pieczenie chleba i gotowanie rosołu. A wszystko w moim własnym stylu- z humorem i ulubioną muzyką w tle… Dbanie o przestrzeń, która mnie otacza jest tak samo ważne, jak dbanie o samopoczucie i zdrowe ciało. Dlatego towarzyszy mi dziś moje @7thheavenpl , bogate w naturalne składniki odżywcze, by moja skóra była pełna blasku w każdej sytuacji … poza tym, czekam na NIEGO i wieczorem szykuje się randka 😉 A tymczasem , jak widać buchnęłam mu skarpety po kryjomu 😜 To będzie piękny dzień dziewczyny ! Jakie Wy macie sposoby na stworzenie „Siódmego nieba” w domu ? Podzielcie się swoimi rytuałami … 💋💋💋 #housewife #women #power #healthylifestyle #shinning #homesweethome #7thheaven #myface #mybody #myhappyspace❤️ #foto @patrycjaplanik_photography

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Co na to internauci?

Czerwona szminka musi być😁👍💋💄

Rewelacyjnie 💞💞💞

Ale ma pani maskę, będzie nowy odcinek zielonej maski?

Witam piękne❤️❤️

Fot. Instagram

Edyta Herbuś jest aktorką i tancerką. Obecnie możemy ją oglądać m.in. w serialu „Pierwsza miłość”, w którym wciela się w postać Sylwii.

Zasłynęła z udziału w show „Taniec z Gwiazdami”. Była jurorką w „World of Dance”.

Zobacz także: To się w głowie nie mieści! Noworodek został sam w aucie!

Fot. InstagramKomentarze