Ci rodzice to prawdziwi zwyrodnialcy! Uśmiercili syna każąc mu pić (…)!

Brakuje słów na opisanie potwornych czynów jakich dopuściła się para z Kolorado. 41-letni Ryan Sabin i 42-letnia Tara Sabin zostali zatrzymani przez policję i oskarżeni o zamordowanie syna. Para zmuszała chłopca do picia nadmiernych ilości wody.

Małżeństwo swoim sadystycznym zachowaniem doprowadziło do śmierci 11-letniego syna. Znęcali się nad chłopcem wlewając w niego hektolitry wody. Para przebywa obecnie w więzieniu El Paso. Dziecko przez wiele miesięcy cierpiało niewyobrażalne katusze, wymiotowało, bolały go nogi, a mocz jaki oddawał chłopiec był czarny. 11-latek od dłuższego czasu nie pojawiał się w szkole, co zmartwiło jego wychowawców. O sprawie poinformowano policję. Niestety mundurowi nie zdążyli na czas.

 

ZOBACZ:Przygotujcie się na niespokojne popołudnie! Potężne i groźne burze niemal w całym kraju!

 

W mieszkaniu pary znaleziono ciało chłopca z pianą wydobywającą się z ust i ogromną kałużą krwi na łóżku. Mimo próby reanimacji nie udało się go uratować. Przeprowadzona sekcja zwłok dowiodła, że rodzice prócz tego, że wmuszali w 11-latka wodę, katowali go i bili. Chłopiec miał na ciele liczne siniaki. Rodzice zostali oskarżeni o zamordowanie dziecka, grozi im dożywocie. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kiedy była w ciąży PORAZIŁ JĄ PIORUN! Zobacz, jak wygląda JEJ DZIECKO!

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixaby.comKomentarze