„Co się z nim stało?!” Szokujące informacje o Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio to dla wielu symbol uwodziciela, casanovy. Rola w „Titanicu” sprawiła, że wszystkie kobiety do niego wzdychały! A dziś wygląda on …

 

Leonardo DiCaprio to jeden z tych aktorów, do których kobiety, mimo upływu lat, nadal wzdychają. Choć czas mija, a aktor jest coraz starszy to nie przeszkadza mu to w znajdowaniu coraz to nowych partnerek życiowy. Przypomnijmy, że jest on cały czas kawalerem, ale mimo 45-lat może się pochwalić wieloma romansami.

 

Każdy film w którym gra jest jednym wielkim hitem. Wystarczy wymienić takie obrazy jak: „Zjawa” (za którą dostał Oskara), „Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Gangi Nowego Jorku”. Leo już od najmłodszych lat zaczął występować przed kamerą. Fenomenalna rola w filmie „Co gryzie Gilberta Grape’a” była krokiem milowym w jego karierze aktorskiej!

 

Niestety czas nie jest dla wszystkich łaskawy, bo wielu fanów przeciera oczy ze zdumienia, ponieważ

znany aktor ma troszkę zbędnych kilogramów, które mógłby zrzucić. Dziś już wygląda zupełnie inaczej. A wszystko przez ostatnie zdjęcia, które zrobiono mu na plaży! Właśnie tegorocznego Sylwestra spędzał ze swoją ukochaną Camillą Morrone w St. Barth. Romantyczne, acz dla niektórych szokujące zdjęcia obiegły cały świat!

Instagram

 

Jak zareagowali fani aktora na te fotki? Mówią m.in.: „Jak on teraz wygląda? Czemu się tak zapuścił”, „Mógłby zrzucić ten brzuch, otyły nie jest w ogóle przystojny”. „On ma baby-face i zawsze będzie wyglądał młodo, ale litości, zrzuć ten brzuch!”, „Leo kocham Cię, ale proszę Cię mój Jacku weź się ogarnij, bo zaraz będziesz miał drugą brodę”.  „Kiedyś był przystojny, niestety nie dba o siebie i czar prysł”!

 

Leonardo
Instagram

 

Camilla Morrone to nie tylko partnerka Leonarda, ale przede wszystkim aktorka, która już zdobyła rozgłos! Zadebiutowała w filmie „Bukowski” Jamesa Franco, a później wystąpiła m. in.: „Never Goin’ Back” czy w „Życzeniu śmierci” u boku Bruce’a Willisa. Jej matka przez długi czas była związana z legendarnym Alem Pacino i Camilla do dziś nazywa go swoim „ojczymem”, choć Pacino nigdy nie poślubił żadnej kobiety. Podobnie zresztą jak DiCaprio.

 

Jak podkreśla Camilla denerwuje ją to, że ludzie kojarzą ją tylko przez związek z Leo. „To frustrujące, bo to z kim się spotykasz, nie powinno cię określać zawodowo. Rozumiem to, że jestem z nim kojarzona, jednak chciałabym, żeby więcej dyskutowano o moich osiągnięciach niż o tym, z kim jestem w związku”.

 

ZOBACZ: Tragedia Sławomira na Sylwestrze! „Kajra przepłakała całą noc!”

 

A Waszym zdaniem Leonardo DiCaprio, mimo upływu lat, jest nadal przystojny? Koniecznie podzielcie się opiniami czy Wam się Leo nadal podoba, zostawiając komentarz!

 

 

 

 Komentarze