Co stało się Małgorzacie Rozenek podczas lotu do USA?! Oficjalne informacje

co stało, małgosia rozenek

Co stało się Małgorzacie Rozenek podczas lotu do USA?! Kilka dni temu celebrytka, która obecnie jest w zaawansowanej ciąży, zdecydowała się polecieć z mężem do Stanów Zjednoczonych. Gdy w sieci pojawiło się nowe zdjęcie „Perfekcyjnej pani domu” fani poczuli się zaniepokojeni stanem jej zdrowia. 

 

Co stało się Małgorzacie Rozenek podczas lotu do USA?!

Małgorzata Rozenek ogólnopolską popularność zyskała dzięki roli gospodyni programu „Perfekcyjna pani domu”. Niedługo później była jedną z jurorek w programie „Projekt Lady”. Ze swoim obecnym mężem Radosławem Majdanem w 2016 roku wystąpiła w programie rozrywkowym Azja Express.

Jest autorką poradników o następujących tytułach: „Perfekcyjna pani domu. Poradnik”,Perfekcyjny ogród. Poradnik”, „Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu”, „Jak dbać o siebie perfekcyjnie”.

 

 

Rozenek trafiła na porodówkę? 

 

 

Małgosia obecnie spodziewa się trzeciego dziecka. Mimo stanu, w którym obecnie się znajduje, zdecydowała się polecieć wraz z mężem do Stanów Zjednoczonych. Fani zastanawiali się, czy wielogodzinna podróż będzie dobrym rozwiązaniem dla przyszłej mamy. 

 

 

Osoby, które obserwują Małgosię i Radka na Instagramie poczuli się zaniepokojeni zdjęciem, które pojawiło się na profilu Majdana. Śpiąca Małgosia wyglądała jak pacjentka szpitala, przypięta do pasa KTG. 

 

Sprawdź również: Wszyscy pamiętamy ją z „Ranczo”. Pokazała się w kuszącym stroju. Wielu nie może oderwać wzroku

 

 

Całe szczęście fotografia nie została jednak wykonana na porodówce, a… w samolocie!

 

Pysia przespała prawie cały lot. Jak się okazało, to również nie jest najlepsze dla pań w ciąży – tłumaczył w swoim poście Radek Majdan. 

Pod zdjęciem Małgorzaty znalazło się sporo komentarzy. Większość fanów obawiała się, że żona Radka przedwcześnie trafiła na oddział porodowy!

 

 

 

„Jak porodówka i żona podłączona do KTG. Pierwsze skojarzenia przed przeczytaniem opisu”,

„Małgosia wygląda z tym pasem, jak podpięta pod ktg” – pisały przejęte fanki. 

 

 

Zobacz również: Tak lądował samolot z Warszawy! SZARPAŁO nim na wszystkie strony [VIDEO]

 

Zdjęcie: Pixabay

 

Komentarze