Co za bezczelność! Ukradł i przyszedł w TYM na policję

Niektórzy złodzieje bywają niesamowicie bezczelni. 16-letni mieszkaniec Strzyżowa odpowie przed sądem rodzinnym za ponad trzydzieści kradzieży. Na przesłuchanie do komendy przyszedł w skradzionych wcześniej butach!

– Od stycznia br. ktoś okradał niezamknięte samochody na terenie Strzyżowa i okolic. Ginęły drobne przedmioty oraz gotówka pozostawione w pojazdach. Zabezpieczone ślady oraz informacje uzyskane przez policjantów prowadzących sprawę pozwoliły na wytypowanie osoby podejrzewanej o te kradzieże. 16-letni mieszkaniec Strzyżowa został wezwany na przesłuchanie w obecności dorosłego opiekuna. Początkowo przyznał się tylko do kilku kradzieży – czytamy w komunikacie policji.

Przesłuchujący nastolatka policjant zwrócił uwagę na noszone przez niego nowe sportowe buty. Funkcjonariusz skojarzył, że są one bardzo podobne do obuwia skradzionego kilka dni wcześniej z jednego z domów w Strzyżowie. Nastolatek potwierdził, że rzeczywiście ukradł buty kilka dni temu.

buty

– Ogółem przyznał się do 37 kradzieży w Strzyżowie i okolicznych miejscowościach. Jako nieletni, za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym. Może grozić mu nawet umieszczenie w zakładzie poprawczym – informuje policja.

Zobacz także: Chciał wykiwać policję. Ukrył TO w zaroślach

Fot. Pixabay, policja.plKomentarze