Co za głupota! Zadzwonił na 112 i zrobił COŚ szokującego!

Ten mężczyzna przekroczył granice głupoty. Zadzwonił na numer alarmowy 112 i zrobił coś, co bardzo szokuje! Jak można być tak bezmyślnym?

Nadal nie zdajemy sobie sprawy z tego, że blokując linię 112, możemy pozbawić kogoś szansy na ratunek. Ten numer naprawdę nie służy do głupich zabaw.

Niestety, mimo apeli, znowu doszło do bulwersującej sytuacji. 28-letni mieszkaniec Lublina dwukrotnie zadzwonił na numer alarmowy. Był pod wpływem alkoholu i wyzywał operatorki. Używał wulgarnych słów. Dodatkowo groził im, że wykona z nimi czynności seksualne! 28-latek nie chciał się rozłączyć. Mimo próśb ciągle powtarzał wyzwiska.

– Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali 28-latka. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty gróźb i znieważenia dwóch dyspozytorek numeru alarmowego 112. Dodatkowo musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za blokowanie linii – relacjonują policjanci.

Fot. Pixabay

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Usłyszał już dwa zarzuty gróźb i znieważenia. Przyznał się do winy. Toczy się też wobec niego postępowanie o blokowanie linii alarmowej.

W więzieniu może spędzić 2 lata.

Warto wspomnieć o podobnej sytuacji. Policjanci prowadzili postępowanie w sprawie 49-latka z powiatu rypińskiego. Mężczyzna blokował numer alarmowy 112. Zawiadomienie w tej sprawie złożyło Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy.

Zobacz także: Marieta Żukowska pozuje z TYM w ustach! Nie uwierzysz, o co chodzi!

Fot. Pixabay

Źródło: Policja

Komentarze