Co za głupota! Zostawili TO na środku drogi i odjechali!

Szokujące! W nocy stanęli na środku drogi i wyrzucili na nią… Po wszystkim po prostu odjechali. Na szczęście na ich trop wpadli policjanci.

Mieszkańcy Parszowic w powiecie lubińskim powiadomili policję o znajdującej się na tamtejszej drodze powiatowej… kupie śmieci! Opady zostawiono też na terenach zielonych, które przylegają do drogi.

– Śmieci zalegały na odcinku około 50 metrów. Nie było wątpliwości, że sprawca lub sprawcy celowo pozbyli się odpadów, zrzucając je prawdopodobnie z samochodu ciężarowego. O zdarzeniu poinformowani zostali również pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska – podała Policja.

 

Zobacz też: W Sopocie czekają duże pieniądze. Jest tylko jeden problem!

Fot. policja.pl

Sprawą zajęli się mundurowi. W wyniku żmudnej pracy operacyjnej odnaleziono dwóch podejrzanych o popełnienie tego czynu mężczyzn. Byli to 25-letni mieszkaniec powiatu strzelińskiego oraz 48-latek, który pochodzi z powiatu wrocławskiego.

25-latek został zatrzymany we własnym mieszkaniu. Starszy z mężczyzn sam z głosił się do prokuratury.

Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Grozi im do pięciu lat więzienia.

Warto wspomnieć o innej sytuacji z udziałem mundurowych. Funkcjonariusze jaworskiej komendy patrolowali miasto. Nagle zauważyli BMW. Za kierownicą siedział znany im mieszkaniec powiatu, który miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej, jednak kierujący nie reagował na wydawane przez mundurowych sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła zaskakujące zdjęcie do sieci. To co pokazała jest niewiarygodne!

Fot. policja.plKomentarze