Córka Doroty Szelągowskiej jest ciężko chora! 3-latka spędziła dużo czasu w szpitalu!

Dorota Szelągowska remontuje łazienkę w Klinice Kardiologii w Centrum Zdrowia Dziecka. Gwiazda TVN zdradziła, że jej 3-letnia córeczka ciężko choruje na serce. Dziewczynka dużo czasu spędziła w klinice.

Do remontu

Dorota Szelągowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji TVN. Poczynania dekoratorki śledzą wierni fani. Ci z pewnością z zaciekawieniem przyjmą informację  z Instagrama Centrum Zdrowia Dziecka. Można z niego  dowiedzieć się, że Dorota Szelągowska ze swoją ekipą przeprowadza remont łazienki w Klinice Kardiologii. Centrum Zdrowia Dziecka zamieściło taki oto wpis:

Kochani, mamy dla Was kolejną niespodziankę. W dniu dzisiejszym rozpoczął się generalny remont łazienki w Klinice Kardiologii. Ta niesamowita grupa ludzi stworzy łazienkę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami. Dziękujemy!

Instagram/Centrum Zdrowia Dziecka

 

Pomoc potrzebującym

Program Totalne Remonty Szelągowskiej mają za zadanie przeprowadzenie generalnego remontu osobom, które bardzo tego potrzebują. Do programu takie osoby zgłaszane są przez swoich bliskich. Jest to pewnego rodzaju prezent  za okazywanie dobra, bezinteresowności, które te osoby okazują innym wokół siebie. Teraz Dorota Szelągowska taki remont przeprowadza w Klinice Kardiologii CZD.

Facebook/Dorota Szelągowska

Podziękowanie medykom

Dorota Szelągowska postanowiła wyremontować łazienkę w CZD, bo z pomocy tamtejszych lekarzy korzystała jej 3-letnia córeczka. Dziewczynka ma wrodzoną wadę serca. Dekoratorka z córeczką Wandą spędziła wiele czasu w szpitalu. Napisała w swoich mediach społecznościowych:

Jaram się jak pochodnia, ponieważ czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka, tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było bardzo trudne doświadczenie, ale też ubogacające. Każdy powienien raz na jakiś czas zderzyć się z tym, co najważniejsze”.

 

Źródło: Instagram/ Dorota Szelągowska

Zdjęcia: Facebook/Dorota Szelągowska; Instagram/Centrum Zdrowia Dziecka



Komentarze