Córka Magdy Gessler wyjawiła swoją INTYMNĄ TAJEMNICĘ!

Córka Magdy Gessler wyjawiła swoją INTYMNĄ TAJEMNICĘ! Lara przyznała, że jest posiadaczką znamienia, którego wiele osób mogłoby się wstydzić.

Córka Magdy Gessler o swoim ciele!

Popularność Lary Gessler wzrosła tuż po tym, gdy wystąpiła w programie „Ameryka Express”. Większość telewidzów uznała ją za jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek.

Sprawdź też: WYSZŁO na jaw, kto jest ojcem Conana! Dagmara Kaźmierska miała…

Jakiś czas temu za pośrednictwem Instagrama udostępniła zdjęcie ze znamieniem na piersi. Przyznała, że widząc fotografię po raz pierwszy czuła się skrępowana, zdominowana przez demony kompleksów. Szybko uświadomiła sobie, że niepewność i lęk musi zamienić na miłość do siebie i swojego ciała. Do tego samego przekonuje swoich obserwujących.

Kiedy dostałam te zdjęcia i zobaczyłam siebie, moje ciało, które bardzo lubię, to pomyślałam, że pozwoliłam, żeby moje demony zdominowały miłość do siebie. I to jest złe. Im wcześniej przerobiony te lekcje, tym więcej będziemy mieli czasu na życie w harmonii. Cieszę się, że zamieszczając to zdjęcie rozliczam się ostatecznie ze swoim lękiem i nie akceptacją. Nie ma lęku. Została miłość – wyznała na Instagramie Lara Gessler.

W rozmowie z Plejadą, córka restauratorki przyznała, że czuje się dobrze sama ze sobą. Przekonuje innych do odrzucenia kompleksów i zaakceptowania swojego ciała. Lara przyznaje, że to uczucie jest bardzo wyzwalające.

– To uczucie wyzwalające. Polecam. To powoduje, że żyję w dużo większej harmonii i ze swoim ciałem. Uważam, że człowiek powinien mieć jedną tożsamość i nie wstydzić się niczego (…) To powoduje, że czuje się jeszcze bardziej kompatybilna ze sobą – mówiła w rozmowie z dziennikarzami portalu Plejada.

Źródło: Instagram, Plejada

Zobacz również: SKANDAL z udziałem gwiazdy „Rolnik szuka żony”! Musiał zareagować

Zdjęcie: Instagram

 

 

Komentarze