Córka przez kilka tygodni mieszkała z rozkładającymi się zwłokami ojca! Przyświecał jej jeden cel?!

Makabrycznego odkrycia w jednym z bloków w Płocku dokonali lokalni policjanci. Funkcjonariusze dostali zgłoszenie o nieprzyjemnym zapachu jaki wydobywa się z mieszkania na 5 piętrze. Kiedy weszli do środka ich oczom ukazał się przerażający widok. W jednym z pokoi natknęli się na ciało mężczyzny w stanie daleko posuniętego rozkładu. Drugi zajmowała jego córka wraz z konkubentem.

Para nic sobie nie robiła z faktu, że starszy mężczyzna nie żyje od kilku tygodni. Śledczy starają się sprawdzić dlaczego córka nie poinformowała o śmierci mężczyzny i nie zorganizowała mu godnego pochówku. Jednym z aspektów branych pod uwagę w toku prowadzonego śledztwa jest chęć przywłaszczenia jego emerytury bądź renty.

 

ZOBACZ:Jego babcia nie dawała znaku życia. Odnalazł jej zwłoki w wersalce – morderca zasiadł na ławie oskarżonych

 

Sprawa jest rozwojowa, a prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok, które mają ustalić dokładną datę śmierci mężczyzny i czy para się do tego nie przyczyniła. Póki co nieznane są również motywy jakie nimi kierowały. Jednym z nich jaki brany jest pod uwagę, jest chęć przywłaszczenia pieniędzy jakie co miesiąc przysługiwały zmarłemu.

 

 

 

źródła: o2.pl, fotoKomentarze