Córka znanej restauratorki rozczula fanów na całym świecie TYM zdjęciem!

Córka znanej restauratorki podzieliła się w sieci fotką, która rozczuliła internautów na całym świecie! MUSISZ TO ZOBACZYĆ!

Lara Gessler jest polską celebrytką, cukierniczką i restauratorką. Jej rodzicami są Magda Gessler oraz Piotr Gessler. W 2018 roku wzięła udział w programie „Ameryka Express”, w którym partnerował jej stylista i projektant mody Piotr Sałata.

Zobacz także: Maria Sadowska kusi internautów swoimi… Jest na co popatrzeć!

Zdjęcie jest lustrzanym odbiciem nowożeńców – Lary Gessler i Piotra Szeląga. Lara w swoich objęciach trzyma córeczkę, która przyszła na świat dwa tygodnie temu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🥰🐻🍒🕊Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło🥰Przyszła na świat nasza córeczka – Nena♥️🤱🏼 Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej – najlepszej położnej na świecie – która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl 🌸✨ Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Fani są rozczuleni!

Jest prześliczna ❤️❤️❤️ Bądźcie zdrowi 🙌🏻❤️❤️❤️

Śliczności 😍😍😍 Gratulacje :))))))

Gratulacje 💛

Jaka włochata Ślicznota! 😍

omg nastepny piekny czlowiek na Swiecie rosnie ❤️

Fot. Instagram

Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Godlewska w bardzo brutalnej sesji BDSM! TO zdjęcie jest bardzo niegrzeczne!Komentarze