Czesia z Klanu nago w jeziorze! Powierza wrzuciła pikantne zdjęcie: „Lubię się…”

Annę Powierzę kojarzymy przede wszystkim z rolą Czesławy w kultowym już serialu „Klan”. Czesia z Klanu to osoba stonowana i grzeczna, tymczasem odtwórczyni tej roli potrafi zszokować. Właśnie opublikowała bardzo pikantne zdjęcie na swoim instagramie! 

Anna Powierza bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Ostatnio aktorka, do której chyba już na zawsze przylgnęła etykietka Czesia z Klanu, pochwaliła się rozbieranym zdjęciem w jeziorze, w górskiej scenerii. Wszystko ścięte jest przez szron, a kobieta dumnie prezentuje swoje kształty zanurzona do pasa w wodzie!

 

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego kanapki z McDonald’s się nie psują? Ten rekordowy burger zmusił sieć do tłumaczeń!

 

Zdjęcie okrasiła też równie zmysłowym i szczerym opisem, w którym przyznała wprost, że jak się przekonała, lubi się rozbierać. 

 

View this post on Instagram

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. #mors #morsowanie #whm #tylko #ja #jezioro #góry #bieszczady #bieszczadysąpiękne #bieszczadymountains #góra #jeziorko #kąpiel #nago #natura #cisza #morse #ice #polskajestpiękna #polskakobieta #polskadziewczyna #polishgirl #polishwoman #girl #dziewczyna #kobieta #polska #sobota #jesien #jesien2019

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

 

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem.

Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno.Rozpoczęty sezon na morsowanie.

 

Anna Powierza w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę – schudła, a swoim ciałem naprawdę lubi chwalić się na swoim Instagramie. I mimo 40 lat – wciąż wygląda naprawdę wspaniale! Warto też pamiętać, że poza działalnością aktorską, Powierza pisze książki! 

 

View this post on Instagram

Ale mega wielkie szczęście!!! Zupełnie jak wtedy, gdy w wieku 7 lat rozpakowywałam prezenty spod choinki! Dziś rozpakowałam wielkie kartony pełne mojej najnowszej książki! Radość szczęście satysfakcja – niezmierzone!!! I uwaga! Jeśli ktoś chciałby książkę #jakjescbynietyciniechorowac Razem z ESDOR mamy dla Was ją w prezencie! Jak ktoś kupi mój ulubiony krem z serii VID Perfection (krem na dzień / krem na noc / krem pod oczy) lub Serum nr 1 z serii Gran Reserva, dostanie książkę z autografem! Link do w bio Pamiętajcie też, że macie w esdor ode mnie 10% zniżki na wszystkie zakupy! Haslo: aniapowierza #promocja #promo #prezent #prezenty #prezentyświąteczne #prezentdlaniej #pomyslnaprezent #naprezent #idealnyprezent #książki #książka #ksiazki #ksiazka #esdor #kremdotwarzy #polifenole #antyaging #młodość #piekna #polishgirl #polskadziewczyna #dziewczyna #polishwoman #polskakobieta #kobieta #kobietapo40 #kobietadojrzala #jesieniara #instalala

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

 Komentarze