Człowiek w GUMOWEJ MASCE zamiast PUTINA?! Internauci są pewni!

W ubiegły weekend Putin udał się z wizytą na Krym i do Mariupola. Stało się to zaraz po tym jak Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze wydał za dyktatorem nakaz aresztowania. Internauci są przekonani, że wizyty odbywał nie Putin, a jego sobowtór w gumowej masce na twarzy.

 

Putin czy jego sobowtór?

Już w październiku 2022 roku szef ukraińskiego wywiadu- generał Kyryło Budanow informował, że Władimir Putin korzysta z usług co najmniej trzech sobowtór. Dowodem na to miała być wizyta rzekomego Putina w Teherenie. Wówczas to dyktator nie przypominał sam siebie. Jak donosi dziennik Fakt, generał Budanow wówczas mówił:

 

Czy to w ogóle jest Putin?

 

18 marca przywódca Rosji pojechał z wizytą na Krym. Tego dnia przypadała 9. rocznica nielegalnej aneksji Krymu przez Rosję. Putin na półwyspie miał odwiedzić ruiny Chersonezu Taurydzkiego. To pozostałości antycznego greckiego miasta na tym terenie. Wywiad Ukrainy w wątpliwość podaje datę wizyty. Zdaniem służb do tej wizyty nie doszło 18 marca, a zdecydowanie wcześniej.

 

Człowiek w gumowej masce

Jednak internauci zwrócili uwagę na inne szczegóły wizyty. Ich uwagę przykuł wygląd Putina. Zdaniem internautów na filmie widać jak przywódca Rosji w pewnym momencie dotyka swojej brody, a twarz zdaje się „unosić”. Internauci są przekonani, że „rzekomy” Putin na twarzy miał gumową maskę. Uważają, że na Krymie nie był Putin a jego sobowtór i to w gumowej masce.

Pod filmikiem pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Internauci pisali:

 

Prawdziwy Fantomas

 

Kiepska ta maska. Musiała być niewygodna, skoro tak często ją poprawiał

 

Ktoś inny dopisał:

 

Przestali nawet się starać

 

Czy faktycznie Krym wizytował człowiek udający Putina? Jak sądzicie?

 

Zdjęcie, Video: Twitter/ Poklonskaya80

 

Komentarze