Czterej KANIBALE ze Szczecina w areszcie! Impreza z ich udziałem zakończyła się MAKABRYCZNIE – życie napisało scenariusz jak z najgorszego horroru

Wydawać by się mogło, że takie rzeczy zdarzają się tylko w amerykańskich horrorach. Okazuje się, że nie – zwyrodnialcy są wśród nas i to bliżej niż moglibyśmy przypuszczać.

 

Do koszmarnej zbrodni doszło kilka tygodni temu w Szczecinie. Nie znamy zbyt wielu szczegółów zdarzenia, ale to co wiemy już jeży włosy na głowie.

 

Piątka mężczyzn spotkała się na zakrapianej imprezie. W jej trakcie czterech z nich zamordowało piątego biesiadnika, jego ciało poćwiartowało, a część z uzyskanego w ten sposób mięsa spożyli po podsmażeniu na patelni!

 

Brzmi absolutnie nieprawdopodobnie, ale sąd właśnie zadecydował o 3-miesięcznym areszcie dla wszystkich czterech podejrzanych. Dla bezpieczeństwa umieszczono ich w czterech różnych zakładach karnych. Znajdują się pod opieką psychologów, lecz  nie są traktowani jako szczególnie niebezpieczni.

 

Akt kanibalizmu został zakwalifikowany jako znieważenie zwłok, za co grozi kara do 2 lat więzienia. Jednak za morderstwo, mogą trafić za kratki nawet dożywotnio. I jeśli faktycznie dopuścili się takiej zbrodni – chyba lepiej byłoby ich odizolować na zawsze!

 

wprost.pl/wp.pl