Czworo nastolatków w aucie rozbiło się o drzewo. Nie żyje 19-latka

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Czołówek niedaleko Radziejowa w województwie kujawsko-pomorskim. Kierujący oplem astrą uderzył w czasie manewru wyprzedzania w wyprzedzaną hondę civic. Oba samochody odbiły się od siebie i uderzyły w drzewa rosnące na poboczach. 

Do wypadku doszło w nocy z 15 na 16 czerwca, tuż po północy na drodze wojewódzkiej nr 266. Osoba kierująca oplem wyprzedzała hondę kierowaną przez 36-latkę. W czasie manewru doszło prawdopodobnie do jakiegoś błędu – opel uderzył w hondę i oba auta wpadły z impetem na pobocze rozbijając się o drzewa.

 

ZOBACZ TEŻ: Norwegia: znalezione kości, to zaginiona w 2018 roku Polka. Sprawa ma kryminalny wątek?

 

W wyniku uderzenia śmierć poniosła 19-latka znajdująca się w oplu astrze. Troje pozostałych pasażerów – nastolatków w wieku od 13 do 19 lat odniosło obrażenia. Pomocy medycznej wymagała też kierującą hondą 36-letnia kobieta.

 

Przyczyny wypadku ustala policja. Od uczestników tego zdarzenia pobrano krew do badań pod kątem alkoholu i środków odurzających. Policjanci nie są też pewni, kto w momencie zderzenia siedział za kierownicą opla astry. To wszystko będzie przedmiotem ich postępowania.

 

 Komentarze