Czy było mu aż tak gorąco? Wyszedł na spacer w samych…

Ten mężczyzna musiał być naprawdę rozgrzany! Wyszedł na spacer w samych… Postanowił udać się na plażę!

O dziewiątej rano strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego w Warszawie zauważyli w tunelu mężczyznę. Znajdował się w miejscu, w którym, nie mogą przebywać piesi. Nie to było jednak najbardziej szokujące. Mężczyzna ubrał tylko… slipki!

– Mimo wydawanych poleceń przechodzień nie zatrzymał się, a wręcz przyspieszył. Jakiś wewnętrzny głos nakazywał mu iść na Pragę. Kto wie – może dlatego, że znajdują się piaszczyste plaże. Wzbudzając zainteresowanie idących do pracy ludzi minął przystanek tramwajowy na wiadukcie trasy W-Z i nie reagując na polecenie strażników zaczął biec – relacjonuje Straż Miejska.

Funkcjonariusze obawiali się najgorszego. Mężczyzna mógł przecież skoczyć do Wisły!

Na szczęście udało się go złapać przed mostem. Wtedy zaczął zachowywać się bardzo agresywnie. Po obezwładnieniu okryto go kocem termicznym.

Fot. Straż Miejska w Warszawie

Na miejscu pojawili się policjanci i pogotowie.

Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem kokainy. Trafił do szpitala.

Warto wspomnieć o podobnej sytuacji. Strażnicy miejscy z Warszawy otrzymali informację o starszym mężczyźnie, który był ubrany tylko w… szlafrok i kapcie. W takim stroju jechał autobusową linią 118. Strażnicy bardzo szybko dotarli na pętlę na Bródnie.

Kierowca autobusu zrelacjonował funkcjonariuszom, że obserwował mężczyznę od dłuższego czasu, a kiedy próbował podjąć rozmowę, nie mógł się z nim porozumieć.

Zobacz także: Była w aucie z małym dzieckiem. Nagle zdarzyło się coś przerażającego!

Fot. PixabayKomentarze