Czy Edyta Górniak POMOŻE RODZICOM?! Dramatyczne wieści z Opola!

Dramatyczne sytuacja w rodzinnym domu Edyty Górniak w Opolu. Mama artystki złamała kręgosłup i przeszła poważną operację. Jj ojczym też ma problemy zdrowotne. Czy Edyta Górniak pomoże rodzicom?

Problemy rodziców

Relacje rodzinne Edyty Górniak i jej rodziców od kilka lat są już napięte. Piosenkarka z bliskimi nie utrzymuje żadnego kontaktu. Jednak teraz byłaby bardzo potrzebna rodzicom. Tygodnik Na żywo donosi, że seniorzy zmagają się z problemami zdrowotnymi. Mama Edyty Górniak przeszłą ostatnio bardzo skomplikowaną operację. Kobieta złamała kręgosłup i nie mogła zwlekać z poddaniem się operacji. Ta była konieczna.

Potrzebna pomoc

Mama artystki wyszła już ze szpitala, ale właśnie teraz potrzebuje pomocy. Pani Teresa wymaga też rehabilitacji. Pomaga jej mąż, ale mężczyzna sam jest w kiepskiej formie. Ojczym Edyty Górniak skarży się na problemy z barkiem. Rok temu uległ wypadkowi. Pracował jako kierowca taksówki. Niestety kontuzja utrudnia mu opiekę nad żoną. Młodsza córka na stałe mieszka w Londynie i rzadko przyjeżdża do kraju.

Milczenie gwiazdy

Od kilku lat relacje między Edytą Górniak a jej najbliższymi są bardzo trudne. Piosenkarka nie utrzymuje z rodzicami kontaktu. Jej mama przeszła w sumie 15 operacji w ciągu kilku lat. Jest wycieńczona, nie chce prosić córki o pomoc, ale z ulgą przyjęłaby taką pomoc. Mama piosenkarki wciąż czeka na gest ze strony swojej córki. Czy Edyta Górniak odezwie się w końcu do rodziców i im pomoże? Jak sądzicie?

Źródło: Pomponik

Zdjęcie: Instagram/ Edyta GórniakKomentarze