Producent programu ma problemy! Czy „Familiada” zniknie z telewizji?

„Familiada” to program emitowany od 1994 roku. Jednak choć oglądamy go w TVP2 to producentem nie jest Telewizja Polska, a spółka Astro.

W ostatnich dniach pojawiły się informacje o problemach właściciela spółki. Tym samym i produkcja programu „Familiada” była pod znakiem zapytania. Poznajcie szczegóły tej sprawy!

 

https://www.facebook.com/FamiliadaTVP

 

Spółka Astro, w której większościowym udziałowcem jest Ryszard Krajewski, to producent „Familiady” i wydawca kanału „News 24”. Firma jednak notuje ogromne straty:

 

Spółka Astro, producent teleturnieju „Familiada” dla TVP i nadawca kanału News 24, w 2022 roku odnotowała 3,23 mln zł przychodów ze sprzedaży i 5,43 mln zł straty netto. Stratę spółki pogłębiły koszty działalności News 24*

– podaje serwis Press.

 

Wielbiciele prowadzonej przez Karola Strasburgera „Familiady” byli zaniepokojeni, że kultowy program może zniknąć z telewizji.

Serwis Super Express poprosił o komentarz producenta programu – Ryszarda Krajewskiego (78 l.). Biznesmen zapewnił, że program nie jest zagrożony, a wszystkie płatności są na bieżąco regulowane:

 

To absurd… (…) „Familiada” będzie obecna jeszcze przez 30 lat. Nie ma żadnego zagrożenia. Wszystkie płatności są na bieżąco regulowane, a osoby pracujące przy programie otrzymują wynagrodzenie w terminie. Losy programu nie są zagrożone, widzowie mogą być spokojni**

– zapewniał.

 

A my zastanawiamy się, co stanie się z „Familiadą”, gdy 75-letni Karol Strasburger zechce przejść na emeryturę…?

 

>>>Kacperek z „Rodzinka.pl” ma dziewczynę?! Zobacz, z KIM się całuje!

 

 

*press.pl

**se.pl

Komentarze