Czy Kasia Cichopek jest ponad prawem? Odpowiedziała, gdzie nocuje!

Kasia Cichopek zadziwiła swoich obserwatorów. W święta była w Warszawie, potem pojechała nad morze, a w dwa dni później zaczęła publikować zdjęcia z wyjazdu w Tatry.

Biorąc pod uwagę, że mamy nowe restrykcje i tzw. kwarantannę narodową, podróże aktorki wzbudziły sporo kontrowersji. Gdy więc Kasia Cichopek pokazała, jak pije poranną kawę na tarasie z widokiem na Tatry, wybuchła burza! Aktorce zarzucono, że zachowuje się, jakby była ponad prawem:

 

…jest mi cholernie przykro bo też mam 2 dzieci i chcieliśmy jechać na ferie w góry ale no nie stety nie uda się. A jak widzę zdjęcia gwiazd w cudownych sceneriach to tak się zastanawiam, kto tu jest ponad prawem….

 

gdzie nocujecie skoro jest zakaz?

 

Troszkę to nie na miejscu kiedy inni nie moga wyjezdzac,bo jest zakaz teraz a Pani chwali się zdjęciami to znad morza a to z gór 😡

– pisano w komentarzach.

 

Byli jednaki tacy, którzy nie widzieli nic złego w omijaniu zakazów:

 

Ludzie tak robią, szukają sposobności, wyjścia z tego potrzasku. Są pokrzywdzeni zarówno turyści, którym blokuje się możliwość odpoczynku i spędzenia ferii aktywnie, jak i hotelarze, którym odbiera się dochód. Rząd i tak robi co chce, ich nikt nie rozliczy z tego, jak spędzają czas. Mają ochronę, podwójne standardy i oczywiście możliwość robienia z ludzi idiotow. Jestem dumna z każdego, kto mimo tej całej szopki, ma odwagę, by żyć jak chce.

 

Ej ludzie mieszkam w Zakopanem jestem goralka😁 i powiem Wam ze ludzi jest od groma!!! Wynajmuja domki widokowe a i rowniez sa camperami😁 dla chcacego nic trudnego…😁😉dajcie spokój z hejtem!! pozdrawiam wszystkich 😘😘 zakazy sa po to by je łamać 😉( dla rozluznienia sytuacji)😁

 

Zakazy zakazami, trzeba ruszyć głową i wszystko można ominąć 😊

 

Sama Kasia Cichopek także odniosła się do sprawy i napisała:

 

My po prostu mamy przyjaciół w Zakopanem, którzy nas ugościli.

 

Domyślamy się więc, że aktorka w Trójmieście też ma „przyjaciół”, a także w wielu innych kurortach 🙂

 

u przyjaciół? – https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

 Komentarze