Czy Media Markt kłamie? Sprzeczne informacje na temat Zenka Martyniuka!

Zenek Martyniuk jest twarzą najnowszej kampanii reklamowej sieci Media Markt.

Z tej okazji Król disco-polo spotkał się ze swoimi fanami w należącym do sieci sklepie, w Koszalinie. Wiele osób chciało zdobyć autograf wykonawcy takich hitów jak „Przez Twe Oczy Zielone”, „Przekorny los”, „Życie to są chwile” i wiele innych.

Do Zenka ostawiła się długa kolejka – oczekujący stali w odstępach od siebie i jak widać na zdjęciach, większość z nich miała maseczki.

 

kolejka po autograf – facebook.com/CHForumKoszalin

 

Zenon Martyniuk wystąpił jednak bez maseczki, na co uwagę zwrócił serwis Fakt. W artykule czytamy:

 

Dlaczego Zenek jest bez maseczki w sklepie, gdy pracownicy Media Markt są odpowiednio zabezpieczeni? Martyniuk jest osobą publiczną, kto jak nie on powinien dawać dobry przykład w trudnym czasie pandemii?

 

Fakt miał też otrzymać oficjalną odpowiedź od Media Markt. W oświadczeniu napisano, że Zenek nie musiał mieć maseczki ani przyłbicy ponieważ:

 

Zdjęcia są wyłącznie ilustracją do zapowiedzi spotkania w Koszalinie, a nie relacją z tego wydarzenia. Sesja, o której mowa, została zorganizowana w wydzielonej strefie, bez dostępu dla osób postronnych.

 

I do tego momentu jest to prawda. W zapowiedzi wydarzenia, jakie pojawiło się w koszalińskich mediach pojawiły się zdjęcia z sesji zdjęciowej.

Natomiast już po spotkaniu z Zenkiem, do sieci trafiły fotografie z prawdziwego spotkania. Opublikowano je m. in. na grupie Forum Koszalin. I cóż… nie wygląda na to, by Król disco-polo zasłaniał się maseczką bądź przyłbicą.

 

facebook.com/CHForumKoszalin

 

Być może Martyniuk nie chciał rozczarować swoich fanów. Ale pomijając już sam fakt, że zignorował obowiązujące wytyczne, to przede wszystkim sam siebie naraził na niebezpieczeństwo.

POLECAMY: Zenek Martyniuk odebrał przesyłkę z Ameryki! W kontenerze był…Komentarze