Czy pies może doprowadzić do ROZPADU ZWIĄZKU? Naukowcy nie mają wątpliwości!

Czy pies może doprowadzić do pogorszenia się waszych relacji, a nawet rozpadu związku? Okazuje się, że tak! Jakiś czas temu przeprowadzono niezwykłe badanie. Jego wyniki okazały się zaskakujące!

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Większość czworonogów cechuje się lojalnością i wiernością względem swoich opiekunów, nic więc dziwnego, że kochamy swoje pieski ponad wszystko! Czy te niewinnie wyglądające zwierzątka mogą doprowadzić do rozpadu związków? 

Te badania mogą wprawić was w osłupienie. Okazuje się, że ludzie całują swoje psy częściej niż swoich partnerów życiowych! 52% ankietowanych woli spać ze swoim czworonogiem niż ze swoim chłopakiem czy dziewczyną. 

Zobacz: Dramat piosenkarza! Rafał Brzozowski usłyszał o sobie takie rzeczy!

Amerykańska organizacja o nazwie Riley’s Organic postanowiła sprawdzić czy miłość do ukochanego zwierzęcia nie deklasuje miłości do partnera czy partnerki. Aż 52% zbadanych właścicieli psów przyznało, że całuje znacznie częściej swojego czworonoga niż partnera.

Ankietowani zostali także zapytani o to, jak postrzegają swoich czworonogów. Większość odpowiedzi powielała się. 94% badanych przyznało, że pies jest jednym z ich najlepszych przyjaciół.

Jak racjonalnie wytłumaczyć wyżej wymienione odpowiedzi? Psy zawsze starają się być blisko nas. Są oddane i wierne. Nie przeszkadza im jakie ubrania nosimy, nie oceniają nas przez pryzmat wyglądu czy zasobności portfela. Właśnie z tego powodu my kochamy je równie mocno! Pamiętajmy jednak, by miłość do czworonoga nie doprowadziła do rozwodu z mężem lub żoną 🙂 

Źródło: National 

Źródło zdjęcia: Pixabay

 

 Komentarze