Czym na co dzień zajmują się uczestnicy TOP MODEL? Tego byście się nie spodziewali? (VIDEO+FOTO)

Dzięki udziałowi w 7 edycji programu „Top model” zyskali niesamowity rozgłos. Są piękni młodzi i zdolni. Czy uda im się zrobić karierę w modelingu? Zobaczcie, jak potoczyły się ich losy najpopularniejszych uczestników show?

Katarzyna Szklarczyk – zwyciężczyni siódmej edycji marzyła o karierze Youtuberki, ale wygrana w programie „pokrzyżowała” jej plany. Obecnie Kasia bierze udział wielu sesjach zdjęciowych oraz promuje zdrowy tryb życia. 

https://www.instagram.com/p/Bsket2tBQPh/

Hubert Gromadzki – był jednym z objawień programu i zyskał wielką popularność wśród nastolatek. Choć stara się nie zrywać ze środowiskiem modelingu to ostatnio skupił się bardziej na muzyce. Tydzień temu na youtube zadebiutował teledysk jego zespołu Hearts Hunters.

Anna Markowska – w programie zajęła 3 miejsce. Obecnie zajmuje się reklamowaniem rozmaitych kosmetyków poprzez media społecznościowe oraz promuje zdrowy tryb życia.

https://www.instagram.com/p/BqsRRGQHcgv/

Daria Dąbrowska- jedna z najmłodszych uczestniczek programu postanowiła skupić się na nauce. Obecnie przygotowuje się do matury, a przyszłość chce wiązać z modelingiem i aktorstwem. 

https://www.instagram.com/p/Br-8dqvHxEL/

Żaklina Ta Dinh – na co dzien reklamuje różne produkty oraz bierze udział w sesjach zdjęciowych. Zaskoczyła nagraniem piosenki #TEAMBANAN, którą w serwisie Youtube obejrzało już ponad 7 milionów widzów.

https://www.instagram.com/p/Bq44egLnap6/

 

Źródło: youtube/instagram

Fot.: facebook/instagramKomentarze