Dagmara Kaźmierska z “Królowych Życia” chora na koronawirusa?! Fani są mocno zaniepokojeni!

kaźmierska

Dagmara Kaźmierska z „Królowych Życia” ma koronawirusa? Fani są mocno zaniepokojeni!  

Dagmarę Kaźmierska jest znana przede wszystkim dzięki emisji programu „Królowe życia” w stacji telewizyjnej TTV. Produkcja przyniosła kobiecie wielką popularność. Dagmara była już nie tylko bohaterką programu, ale stała się znaną osobowością medialną. Wystąpiła w wielu innych programach, a nawet zagrała epizodyczną rolę w filmie Patryka Vegi.

Jakiś czas temu Dagmara opublikowała zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Fani mocno zaniepokoili się stanem zdrowia gwiazdy. Fotografia przedstawia Dagmarę oraz dwie koleżanki. Panie są na lotnisku, a na ich twarzach znajdują się maseczki ochronne. Według niepotwierdzonych informacji jest to selfie zrobione w momencie przylotu do Polski z wakacji, które Dagmara spędzała w Katarze.

Fani Dagmary niemalże od razu zaczęli wyrażać troskę o zdrowie celebrytki. W komentarzach pojawiło się mnóstwo pytań odnośnie tego czy Dagmara zachorowała. Kobieta wyjaśniła całą sytuację i przyznała że…

nie ma się czego obawiać. Dagmara nie jest chora a zakładając maseczkę chciała najwidoczniej dmuchać na zimne i zadbać o swoje bezpieczeństwo.

 

Dzień dobry. Zdrówka Aniołki i jeszcze raz zdrówka. Dbajcie o siebie i o bliskich. Nie tylko w tym trudnym czasie. Zawsze, bo zdrowie jedno, a chorób tysiące. Całujemy mocno. Ps. Zdjęcie sprzed dwóch tygodni. Teraz siedzimy w domu. – napisała Dagmara na Instagramie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wirus jest dużo groźniejszy!? W tym regionie AŻ 38% hospitalizowanych to MŁODZI LUDZIE!

 

życia

 

FOT. instagramKomentarze