Dagmara z „Królowych życia” nęci nogą! Przy okazji zdradziła fanom…

Dagmara Kaźmierska jest znana widzom z programu „Królowe życia”. Teraz opublikowała w sieci zdjęcie, na którym kusi nogą. Dodatkowo zdradziła fanom, że…

Dagmara jest ubrana w białą sukienkę z frędzlami. W ręku trzyma kieliszek z winem. Na stoliku stoi cała butelka trunku. Influencerka nęci nogą. Zdradziła fanom, że uwielbia grzańca.

– Kochani ❤️Robi się zimno, w sam raz na Grzanńca. Klimat przy kominku ❤️😈❤️czujecie to ?💑I rozgrzewający smak❤️. A ja nie mam kominka 😳😢🔥Teraz akurat wyjątkowo rozgrzewający, bo Grzaniec jest w wersji z papryczkami chilii. 🌶🌶🌶🌶🌶 – napisała.

Jest bardzo uśmiechnięta. Widać, że rzeczywiście cieszy się z grzańca. Na pewno poprawił jej humor.

Trzeba przyznać, że Dagmara wygląda nieziemsko.

Co na to internauci?

skąd ten sweterek?😍😍

P. Dagmaro ja chce taki sweter!!!!!!!!!🐟👼

Strasznie lubię Pani posty w porównaniu do innych znanych celebrytów tylko Pani ma zawsze pozytywne nastawienie i poprawi mi humor 🖐️👍👍👏👏💋💋uwielbiam takich ludzi a nie zawiść wszędzie i wymądrzanie sie, zbytnie wyrażanie swojej opinii jak by ludzie mieli je zmienić bo ktoś znany to pisze.

Na zdrówko 🍀❤️❤️💋💋

Przepiękna!!!!❤️

Dagmara Kaźmierska jest bizneswoman. Ma syna Conana. Razem z nim występuje w programie TTV pt. „Królowe życia”, w którym oglądamy bohaterki i bohaterów, którzy żyją według własnego scenariusza i nie przejmują się opiniami innych.

Dagmara grała w filmach „Kobiety mafii 2” oraz „Pętla”.

Zobacz także: Wodzianka Wojewódzkiego leży na aucie i świeci piersiami! Zdjęcia+18!

Fot. InstagramKomentarze