Dagmara z programu „Królowe życia” bierze ślub! Fani są w szoku, bo jej ukochany …

Dagmara Kaźmierska w programie „Królowe życie” emitowanym na antenie telewizji TTV skradła od samego początku serca widzów! Jej specyficzne bycie, cięte riposty, radość z życia i płynący z jej twarzy entuzjazm sprawiły, że zachwycili się nią niemal wszyscy widzowie tego popularnego programu.

 

Dagmara w programie „Królowe życia” dała się poznać jako osoba bezkompromisowa, a jednocześnie bardzo przebojowa – to chodzący wulkan energii. W maju gwiazda programu uległa poważnemu wypadkowi i przez jakiś czas poruszała się na wózku inwalidzkim. Lecz dzięki doskonałej opieki zdrowotnej kobieta wraca do zdrowia – co z pewnością cieszy jej licznych fanów!

 

„Królowa” ma już za sobą jedno małżeństwo, którego owocem jest jej ukochany syn Conan. No i nie zapominajmy o jej wiernym towarzyszu i przyjacielu – Jacku. I właśnie dla Dagmary przyszedł czas na nowy poważny związek. Fani przecierają oczy ze zdumienia, ponieważ jej przyszły mąż

nie chce zdradzać swojej tożsamości. Również dla Dagmary jest to bardzo istotne, ponieważ gwiazda nie chce mieszać swojej prywatności w świat mediów, tabloidów. Ale ku zaskoczeniu wielu, jej wybrankiem nie jest jej wierny towarzysz Jacek. Między Jackiem a Dagmarą jest tylko ogromne uczucie wieloletniej przyjaźni.

 

W jednym z wywiadów mężczyzna, z którym chce zawrzeć związek małżeński jest młodszy od niej o dwa lata! Jak opowiada sama królowa:

 

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno! Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. (…) W moim przypadku nie jest dobrym określeniem, że się zakochałam. Ja bardzo kocham. Zakochać to się można w obrazie, a ja kocham całą sobą. 

 

Jednocześnie królowa zapewniła, że wkrótce zmieni stan cywilny:

 

Jeszcze nie ma pierścionka, ale myślę, że niebawem będzie. Ślub też będzie

 

ZOBACZ: Jarosław Kaczyński się tego nie spodziewał! Jego choroba …

 

Nie pozostaje nam nic innego jak złożyć najszczersze życzenia na tę przyszłą nową drogę życia. Mamy nadzieję, że mąż Dagmary nie będzie zazdrosny o Jacka.

 

Źródło: Radio ZETKomentarze