Dała sąsiadce tajemnicze pudełko! W środku ukryła…

61-letnia Maria del Carmen dała sąsiadce tajemnicze pudełko ze swoimi rzeczami. Przekonywała znajomą, że w pudle znajdują się zabawki erotyczne. Szybko okazało się, że zawartość jest zupełnie inna…

 

 

 

61-letnia Maria del Carmen Merino poprosiła swoją sąsiadkę o przechowanie pudełka z „seks zabawkami”. Koleżanka 61-latki bez wahania się zgodziła. Po niedługim czasie zaczęła mieć pewne wątpliwości, co do zawartości pudełka sąsiadki.

 

 

 

 

Niestety, po kilku dniach z pudła zaczął wydobywać się nieprzyjemny i obrzydliwy fetor. Ciekawość wzięła górę, kobieta rozpakowała pudło. Gdy sąsiadka wyjęła zawartość pudełka, przeżyła szok. W środku znajdowała się ludzka głowa zawinięta w foliową reklamówkę.

 

 

 

Kobieta dostała ataku paniki. Jednak nie zastanawiała się długo i powiadomiła o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze policji szybko ustalili, że głowa należała do byłego partnera Marii del Carmen Merino. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania zwłok mężczyzny, którego zaginięcie zostało zgłoszone pół roku wcześniej.

Oskarżona w rozmowie z policjantami tłumaczyła, że nie wie kto zabił jej partnera. Dodała, że pudełko z głową mężczyzny ktoś podrzucił jej na wycieraczkę. Nie wiedziała co robić, dlatego „zostawiła ją sobie na pamiątkę”. Dodała również, że to jedyne wspomnienie, które pozostało jej po byłym ukochanym.

 

Maria del Carmen została aresztowana.

 

 

Sprawdź także: Oto kolejny nietypowy objaw koronawirusa!

 

 

 

 

 

 

 Komentarze