Damięcki NIE DOCZEKAŁ SIĘ przeprosin od Kaczyńskiego! Teraz GROZI MU…

Pisaliśmy, że Mateusz Damięcki dał Jarosławowi Kaczyńskiemu 24 godziny na przeproszenie jego, jego rodziny i jego synka Frania. Za co? Aktor był oburzony tym, że prezes PiS użył podczas niedawnej burzy w Sejmie określenia „chamska hołota”, czym, zdaniem Damięckiego, obraził jego oraz jego bliskich.

Oburzony Damięcki

„Już bardziej chyba nie można okazać pogardy wobec człowieka, na rzecz którego powinien pracować zarówno rząd, jak i parlament. Wobec obywatela, Polaka, wyborcy. Wobec mnie. Panie Kaczyński, nie zna mnie pan, a mówi o mnie takie słowa?” – napisał Damięcki.

„To przecież pan dla mnie jest, a nie ja dla pana, to przecież ja pana ze swoich podatków opłacam. Proszę się ze mną spotkać i powiedzieć mi w prosto w twarz to wszystko, co pan wczoraj mówił w Sejmie” – dodał.

Groźby Damięckiego

Mateusz Damięcki zagroził, że zrobi wszystko, żeby usunąć Kaczyńskiego ze sceny politycznej. Domagał się też przeprosin dla siebie, swojej żony, rodziców, krewnych i syna Frania.

„Proszę napisać do mnie na priv. Daję panu 24 godziny” – napisał na Facebooku.

„Jeżeli nie przeprosi pan Frania, mojego syna – obiecuję panu, że nie spocznę w dążeniu do usunięcia pana z życia politycznego mojego kraju. Popełnił pan wiele błędów. Ale ten jest niewybaczalny. Okazał pan pogardę wobec mojego dziecka. Tknął pan Frania. I będzie to pana bardzo, bardzo drogo kosztowało. 24 godziny. Odliczanie rozpoczęte” – dodał Damięcki.

Przeprosiny nie nadeszły

Przeprosiny od Kaczyńskiego oczywiście nie nadeszły. Co zamierza teraz zrobić aktor? Damięcki zagroził Kaczyńskiemu, że odda swój głos w wyborach i będzie namawiał do tego samego swoich bliskich.

„Szanowni Państwo. Pan Jarosław Kaczyński nie przeprosił. Co zamierzam? Zamierzam skorzystać z jednego z najważniejszych praw obywatelskich, jakie daje mi Konstytucja – oddać swój głos w WYBORACH. Tylko w ten sposób mogę doprowadzić do zmian, których oczekuję. Zamierzam też namawiać do tego wszystkich, którzy do tej pory nie zamierzali z tego prawa skorzystać. Mój głos się liczy, Twój też. Obywatel Mateusz Damięcki” – zapowiedział.

Źródło: WP

Zdjęcie: InstagramKomentarze