Daniel Craig, odtwórca Bonda nie przekaże majątku swoim dzieciom!

Daniel Craig, odtwórca Bonda nie przekaże majątku swoim dzieciom! O jego decyzji piszą dziś media na całym świecie. Czym podyktowane jest zachowanie aktora? Dlaczego nie chce przekazać majątku rodzinie?

 

 

Daniel Craig to brytyjski aktor filmowy, urodzony 2 marca 1968 roku. Na dużym ekranie wystąpił po raz pierwszy jako sierżant Botha w dramacie Zew wolności. Ogromną popularność zyskał dzięki roli Jamesa Bonda (agenta 007) w filmach: 007 Quantum of Solace, Spectre, Casino Royal, czy Skyfall. 

 

 

 

Daniel Craig niedawno zapowiedział, że nie przekaże zgromadzonego majątku – wycenianego na 145 mln dolarów – swoim dzieciom. Aktor, który wcielił się wielokrotnie w postać Jamesa Bonda uważa bowiem, że byłoby to „niesmaczne”.

 

 

 

52-letni aktor znany z roli Jamesa Bonda ujawnił, że jego filozofią jest „pozbycie się majątku lub oddanie go przed śmiercią”. Zaznaczył przy tym, że nie zamierza przepisać ogromnej fortuny swoim dzieciom, ponieważ uważa to za… niesmaczne. 

 

 

 

– Nie przekażę wielkich sum następnemu pokoleniu. Uważam, że dziedziczenie majątku jest niesmaczne – wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzami Daniel Craig.

53-letni Craig ma 28-letnią córkę z małżeństwa z Fioną Loudon. Z obecną partnerką, Rachel Weisz, ma także małe dziecko – córeczkę.

W rozmowie z dziennikarzami aktor dodał, że rola Jamesa nie była jego marzeniem. Przyznał, że w wieku szkolnym marzył o zagraniu superbohatera.

Ludzie zawsze mi mówią: Musiałeś marzyć o graniu Jamesa Bonda, gdy byłeś dzieckiem. Odpowiedź brzmi: nie. Nigdy tego nie chciałem. Marzyłem o byciu wszelkiego rodzaju innymi bohaterami – Superman, Spider-Man, Niewidzialny Człowiek, nawet dobrym, staromodnym kowbojem. Ale Bond niekoniecznie, co wydaje się być teraz ironią losu.
Craig zapowiedział, że część Bonda pt. „Nie czas umierać”, będzie ostatnią, w której zagra głównego bohatera.
Źródło: Daily mail

Zdjęcie: YoutubeKomentarze