Dantejskie sceny: napadli na dom rodziny z dzieckiem. Zachowywali się bestialsko

Przerażające przestępstwo miało miejsce w Żorach na Śląsku. Na dom jednorodzinny zajmowany przez małżeństwo z dzieckiem napadła banda trojga rabusiów. Skrępowali domowników, a następnie w okropny sposób zmuszali ich do wydania wszystkich kosztowności i pieniędzy.

Gang włamywaczy składał się z 19-latki z powiatu pszczyńskiego, 26-latka z powiatu rybnickiego i 34-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Kilka dni temu napadli w nocy na dom jednorodzinny w Żorach.

 

Pobili i zakuli w kajdanki gospodarza, skrępowali także jego żonę. Grozili, że zrobią krzywdę ich dziecku, jeśli nie wyjawią gdzie trzymają pieniądze. Ostatecznie wynieśli z domu ponad 400 tysięcy złotych!

 

 

ZOBACZ: Prudnik: chcieli go okraść. Gdy dał im tylko 12zł zgotowali mu prawdziwe piekło

 

 

Przestępcy długo planowali napad. Byli zamaskowani, wiedzieli co robią i prawdopodobnie mieli świadomość jakich łupów spodziewać się w domu. Działali bardzo brutalnie i wulgarnie. Starali się też zatrzeć ślady.

 

Mimo to po kilku dniach policja wpadła na ich trop i przyskrzyniła całą trójkę. Grozi im do 12 lat więzienia, a najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.Komentarze