Dariusz Gnatowski nie żyje! Lekarz zdradził ostatnie chwile aktora

Znany z serialu Świat Według Kiepskich Dariusz Gnatowski zmarł we wtorek w jednym z krakowskich szpitali. Wicedyrektor placówki zdradził, jak wyglądały ostatnie chwile aktora.

 

We wtorek całą Polskę obiegła wyjątkowa smutna informacja o śmierci popularnego aktora Dariusza Gnatowskiego, który urodził się 24 maja 1961 r. w Rudzie Śląskiej. Ukończył on Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Następnie występował w takich krakowskich teatrach jak: Teatr STU oraz Teatr Ludowy.

 

Znany był on jednak przede wszystkim z występów w telewizji. Zagrał m.in. w serialach Ekstradycja”, „Siedlisko”, „13 posterunek”, „Pierwsza miłość”. Największą popularność zyskał jednak wcielając się w rolę Arnolda Boczka w sitcomie „Świat Według Kiepskich”.

 

Dariusz Gnatowski we wtorek trafił do krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Dietla. Lekarzom mimo zaciekłych prób uratowania mu życia sztuka się ta nie udała. O śmierci popularnego aktora poinformował wicedyrektor szpitala Marcin Mikos. Zdradził też on szczegóły walki o życie Dariusza Gnatowskiego.

 

„Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować” – powiedział Marcin Mikos.

 

Dariusz Gnatowski zmarł w wieku 59 lat. Osierocił żonę i córkę.

 

Źródło: Radio Zet

Foto: You Tube/ Krzysztof Bromberg (zrzut ekranu)

 Komentarze