Były mąż Edyty Górniak jest zakochany! „Przydarzyło mi się coś pięknego”!

Dariusz Krupa to były mąż Edyty Górniak i ojciec jej syna – Allana (ur. 2004), małżeństwem byli w latach 2005-2010.

Jako gitarzysta, Dariusz Krupa występował jako muzyk sesyjny. Współpracował między innymi ze Studiem Buffo, Anitą Lipnicką, Kayah, Natalią Kukulską czy Edytą Górniak właśnie.

W 2014 roku będąc pod wpływem kokainy, śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. Wobec muzyka orzeczono karę 6 lat pozbawienia wolności, jednak Dariusza Krupę zwolniono warunkowo po odbyciu 4 lat i 5 miesięcy kary. Miało to miejsce w 2020 roku.

Od tego czasu muzyk nie udzielał się medialnie. Teraz jednak przerwał milczenie i opowiedział o swoim życiu.

 

https://www.instagram.com/edytagorniak/

 

Już po rozstaniu z Edytą Górniak, Krupa związany był z Izabelą Adamczyk i ma z nią córkę Leę (12 l.). Ten związek się rozpadł, jednak Dariusz ku swemu zaskoczeniu jest znów zakochany.

 

Obecnie Dariusz Krupa ma nową partnerkę – Martynę. Pod koniec marca 2022 r. parze urodziło się dziecko – syn Stefan.

 

Jestem po dwóch rozwodach i dlatego nie myślałem o nowym związku, ale przydarzyło mi się coś pięknego, niespodziewanego. Martynę poznałem przez przypadek, jest artystką tatuatorką. Chcemy razem zbudować rodzinę. To, że ją spotkałem to cud i dar. Mówię sobie, że do trzech razy sztuka, uwierzyłem, że tym razem się uda

– powiedział w rozmowie z Faktem.

 

I dodał:

 

On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz chcę przekuć w coś dobrego i cudownego.

 

Muzyk nie zdradził jednak, czym się obecnie zajmuje.

 

Zobacz też:

Edyta Górniak dostanie GŁODOWĄ emeryturę? Gwiazda ma Plan B!

 

*cyt. fakt.pl

Komentarze