Dawid Kwiatkowski poinformował o odejściu ważnej osoby. Szedł z nim przez życie…

dawid kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski poinformował o odejściu ważnej osoby. Szedł z nim przez życie od samego początku.

Dawid Kwiatkowski poinformował o odejściu ważnej osoby.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych młody artysta opowiedział o zakończeniu współpracy ze swoim wieloletnim menedżerem, Igorem Pilewiczem. Juror „The Voice Kids” przed laty śpiewał covery i wrzucał je na Youtube. To właśnie na tej platformie poznał Igora Pilewicza.

Wokalista postanowił być w stu procentach szczery względem swoich fanów i na Instagramie opublikował specjalne oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu współpracy z Igorem.

 

Zobacz: Fanki płaczą! ODSZEDŁ ulubiony aktor „Na Wspólnej”…

 

Kochani, dzisiejszy post będzie mocno wyróżniał się spośród komunikatów, którymi z Wami dzielę się na co dzień. Niemniej nadszedł moment w moim zawodowym życiu, by dokonać zmian i tą informacją pragnę się z Wami podzielić. Przed kilkoma dniami zdecydowaliśmy się z Igorem o naszej zawodowej rozłące. Minione lata, to był niezwykle piękny czas, chwile, których nie wymażę z pamięci. Pasmo wyjątkowych sukcesów, radości, ale i wspierania się w momentach gorszych, które przecież też bywały. Z sentymentem będę wspominał czas, w którym wspólnie przecieraliśmy szlaki mojej przygody z show biznesem – napisał Dawid Kwiatkowski.

 

W kolejnych zdaniach bezpośrednio odniósł się do Igora Pilewicza. Podziękował mu za wspólne lata i zapewnił, że jeszcze nie raz wyskoczą razem na miasto.

 

 

 

Igor, w tym miejscu także wirtualnie pragnę Ci za wszystko bardzo mocno podziękować. Na pewno nie raz zrobimy wyskok w miasto! Tymczasem zawodowo dołączam do ekipy DB4 Management (grupa Qlture Events) i razem podejmujemy kolejne wyzwania, by wkrótce zaskakiwać Was kolejnymi pięknymi dźwiękami i nie tylko – czytamy w oświadczeniu jurora „The Voice Kids”.

 

 

Zdjęcie: Youtube


Komentarze