Dawid KWIATKOWSKI przyznał się! Naprawdę jest…

Dawid KWIATKOWSKI przyznał się! Naprawdę jest…

Dawid Kwiatkowski to najmłodszy juror telewizyjnego talent show The Voice Kids.

Choć Dawid jest bardzo charyzmatyczny i nie odbiega od starszych kolegów i… koleżanki, to jednak ma dopiero 24 lata! Pozostała trójka czyli Cleo, Tomson (Tomasz Lach) i Baron (Aleksander Milwiw-Baron) mają po 36 lat.

Najmłodszy…

Ta spora różnica wieku może zastanawiać, szczególnie w kwestii wzajemnych relacji jurorów i trenerów The Voice Kids. Czy się lubią, czy szanują, czy też ze sobą rywalizują? Na pozór wszystko wygląda bardzo sympatycznie i poprawnie. A jak jest naprawdę?

Podczas odcinka, który zostanie wyemitowany własnie dziś (18 stycznia 2020) dowiemy się, jakie zdanie najmłodszy trener ma na temat swojej „programowej” koleżanki czyli Cleo.

Przyznał się!

Otóż Dawid Kwiatkowski przyznał się, że tak naprawdę jest wielkim fanem Cleo!

„Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze chyba nie mówiłem. Muszę podejść do Cleo. Z dobrą intencją przychodzę. Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem.”

Bez podtekstów?

Cleo była bardzo  zaskoczona, więc Dawid zaznaczył:

„I mówię to z całego serca. Ona myśli, że to są podteksty jakieś. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki. Nigdy tego nie mówiłem, ale to jest prawda!”

Jak widać na planie The Voice Kids jest bardzo słodko i rodzą się nowe sympatie. Ciekawe, co będzie dalej, bo przecież trzecia edycja programu dopiero się rozkręca…!

Zobacz też: Dawid KWIATKOWSKI i Roksana WĘGIEL razem na zdjęciu. Uwagę zwraca TEN szczegół! (FOTO)

 

fot. https://www.instagram.com/thevoicekidstvp/?hl=pl

na podst. Radio Zet

 

 Komentarze