Dawid Narożny chce wrócić do PIĘKNYCH I MŁODYCH! „Wierzę, że zespół(…)nadal będzie funkcjonował”

Dawid Narożny chce wrócić do PIĘKNYCH I MŁODYCH! „Wierzę, że zespół(…)nadal będzie funkcjonował”. Wydał oświadczenie i odniósł się do wydarzeń, które zaszły między nim, a jego byłą żoną. 

 

 

Dawid Narożny jeszcze niedawno był członkiem zespołu Piękni i Młodzi. W noc Sylwestrową między nim, a byłą żoną Magdaleną Narożną doszło do ostrej wymiany zdań, która zakończyła się bijatyką. W wyniku szarpaniny ucierpiała obecna partnerka Dawida, Joanna. Została ona pobita przez niejakiego Krzyśka, aktualnego partnera wokalistki Pięknych i Młodych. 

 

Sprawdź też: JUŻ JEST zwiastun filmu „Zenek”! Internauci nie kryją…

 

Niedługo później w mediach pojawiło się oświadczenie Magdy Narożnej, która poinformowała fanów o „wykluczeniu” z formacji jej byłego partnera.

 

 

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi – napisała w oświadczeniu Magda Narożna.

 

Jak wygląda obecnie sytuacja Narożnego? Czy rzeczywiście go wyrzucono? 

 

Jak udało nam się dowiedzieć, jego była partnerka koncertuje samotnie, a więc Narożny nie jest już członkiem zespołu. Ostatnio Dawid napisał krótki post, w którym zapewnił, że los Pięknych i Młodych nie jest mu obojętny. Czyżby liczył na powrót disco polowego bandu? 

 

Padają często pytania o losy zespołu. Oświadczam, że Zespół Piękni i Młodzi tworzyłem od samego początku, byłem współautorem wszystkich jego przebojów i jestem mu całym sercem oddany (…) Wierzę, że pomimo chwilowych nieporozumień wewnętrznych, co zdarza się w każdej rodzinie, zespół nadal będzie funkcjonował i tworzył – napisał za pośrednictwem Instagrama Dawid Narożny. 

 

 

Sądzicie, że Magda i Dawid zakopią kiedyś wojenny topór? 


Komentarze