Detektyw Krzysztof Rutkowski. Co się stało z jego słynną fryzurą? (FOTO)

Krzysztof Rutkowski to człowiek wielu talentów – polski przedsiębiorca i polityk, a także działający bez licencji detektyw.

Również jego życie prywatne jest interesujące, bo Krzysztof Rutkowski miał aż cztery żony. Z obecną, czwartą żoną – Mają Pilch – ślub wziął w sierpniu 2019 r.

 

Detektyw często był krytykowany za swoje metody. Mówi się, że często działa na pograniczu prawa, że nie stosuje norm etycznych czy moralnych. Mimo to w wielu sprawach odniósł sukces.

 

Rutkowski jest także bardzo medialny i chyba każdy zna jego fryzurę. Mówi się nawet o fryzurze a la Rutkowski. Chodzi tu o geometryczny kształt „jeżyka”, czyli cięcie na kwadratowo.

Fryzura detektywa jest mocno charakterystyczna. Jednak w ostatnim czasie Krzysztof Rutkowski chętniej pojawiał się w czapce. Co pod nią ukrywał?

 

Dopiero kilka ostatnich zdjęć pokazuje, że Rutkowski nieco zmienił fryzurę. Jego włosy są dłuższe, a na końcach zaczęły się leciutko kręcić – jakby w nie „piorun strzelił”.

 

Wygląda na to, że detektyw, mimo całej swojej bezkompromisowości, stosował się do rządowych zaleceń. W czasie zakazu działania nie odwiedził żadnego prywatnego fryzjera i pozwolił, by jego włosy urosły.

 

Ciekawe czy teraz, gdy salony fryzjerskie już działają. Krzysztof Rutkowski wróci do kwadratowego „jeżyka”?

>>>Spytali lalunię o maseczkę! Bezcenna odpowiedź! (VIDEO)

 

nowy look Rutkowskiego – https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

 

 

 

fot. https://www.instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski/

 Komentarze