Lubisz disco-polo? To z pewnością już wiesz, że właśnie …

disco polo

Muzyka disco-polo nie jedną osobę porywa do tańca. Skoczne przeboje, łatwy i rymowany tekst potrafią rozgrzać do czerwoności uczestników każdej zabawy. Bo w końcu chyba nie wyobrażamy sobie wesela bez „Jesteś szalona” czy „Przez Twe oczy zielone’.

 

Wydaje się, że muzyka disco-polo weszła na stałe do oferty programowej różnych telewizji. Z początku to jedynie telewizja Polsat emitowała nowości z ówczesnych lat dziewięćdziesiątych. Dopiero nadejście Jacka Kurskiego jako prezesa Telewizji Polskiej, sprawiło że gwiazdy takie jak Zenek Martyniuk, Marcin Miller z Boysów czy Bayer Full weszli „na salony”.

 

Ale to przede wszystkim wynika z zapotrzebowania. Wielu Polaków uwielbia ten rodzaj muzyki. Dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez piosenki Zenka mamy dobrą cudowną wiadomość!

 

Już od 28 marca startuje nowy program na antenie Polo TV „Disco Band Weselny Show”. Jak podaje biuro prasowe Polo TV: „Uczestnicy zaprezentują nie tylko muzykę weselną. W programie pojawią się również weselne przyśpiewki oraz lokalne obyczaje panujące w ich rodzinnych stronach„. Główną wygraną jest udział w koncercie na żywo organizowanym przez telewizję Polsat Festiwal Weselnych Przebojów 2020.

ZOBACZ: Fani w płaczu. Nie spodziewali się, że Anna Dymna…

 

Kto zasiądzie w jury „Disco Band Weselny Show”? Będą to cztery osoby: Sławomir Świerzyński (lider Bayer Full), Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi), Jakub Urbański (Playboys) oraz Norbert Bieńkowski (radio VOX FM). Program „Disco Band Weselny Show” poprowadzą twarze Polo TV czyli: Klaudia Wiśniowska i Wojciech Grodzki

 

Źródło: Wirtualne Media

 

 

 Komentarze