Dla NIEJ zrobi WSZYSTKO! Leszek MILLER postanowił…

Były Premier jest bardzo przywiązany do wnuczki – Moniki Miller.

Związany z Sojuszem Lewicy Demokratycznej, funkcję Prezesa Rady Ministrów pełnił w latach 2001-2004. Leszek Miller (73 l.) znany jest z pewnej sztywności w obejściu. Jest jednak także mistrzem ciętej riposty i ma poczucie humoru.

Obecnie bardzo często słyszymy o byłym premierze w kontekście jego wnuczki.

 

Czarno-różowa

Monika (23 l.), czy też jak sama się nazywała „Monica” to tak zwana modelka alternatywna. Jej ciało pokryte jest licznymi tatuażami, a w nosie ma kolczyk, przypominający te dla zwierząt. Na co dzień najchętniej nosiła czarne ubrania. Na instagramie prezentowała się też w bardzo wyrazistych makijażach.

W sierpniu zeszłego roku rodzinę Millerów dotknęła tragedia. Zmarł ojciec Moniki, syn byłego Premiera. Ten dramat dodatkowo wzmocnił relacje wnuczki z dziadkami.

 

Zaskoczenie i ciekawostka

W rok po śmierci ojca, Monika pojawiła się w programie „Taniec z Gwiazdami”. To spore zaskoczenie, bo trudno młodą Miller nazwać gwiazdą. Do tej pory była influencerką trafiającą do specyficznego grona odbiorców.

Monica jest z pewnością ciekawostką programu. Do tej pory wybierała czerń i proste, mało kobiece ubrania. Teraz występuje w pięknych kreacjach. Wcześniej chodziła na siłownię, teraz pląsa po sali balowej.

I choć jej umiejętności taneczne nie są wielkie, to – jak do tej pory – przechodzi z odcinka do odcinka.

Zobacz też: Monika MILLER na gali POLSATU! Zobacz, jak ubrała się WNUCZKA Premiera!? (FOTO)

 

Dla niej wszystko!

Były Premier dzielnie kibicował wnuczce i oglądał jej występy. Teraz jednak podjął zaskakującą decyzję. W odcinku, gdzie uczestnicy mogą zatańczyć z bliską osobą, razem z Moniką wystąpi Leszek Miller!

W  piątek 25 października od godz. 20:05 w Polsacie dziadek i wnuczka będą tańczyć walca do piosenki „Yesterday” grupy The Beatles. Jak czytamy na stronie polsat.pl:

 

„Nie jest tajemnicą, że Leszek Miller jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem. – Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie, jakby to było bez nich – powiedziała w jednym z wywiadów.”

 

A z kim wystąpią pozostali uczestnicy?

 

„Magdę Beredę zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie (…)
Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu. „

 

To z pewnością będzie ciekawy odcinek!

 

fot. instagram.com/m1ller.exe/Komentarze