Dla tego zdjęcia zaryzykowała życie. Zsunęła się do krawędzi i…

Moda na selfie i zdjęcia w różnych, dziwnych miejscach nie przemija. Wielu ludzi chcąc wzbudzić atencję w sieciach społecznościowych decyduje się na zupełnie niepotrzebne ryzyko. Tak jak ta dziewczyna, która wykonała niezwykłe zdjęcie w Brazylii. 

Turystka, która spędzała wakacje w Brazylii w Rio de Janeiro postanowiła zaszaleć i mieć wyjątkową pamiątkę ze swojego pobytu. W tym celu wybrała się na liczącą 842 m. n.p.m. górę Pedra da Gávea . Jest to szczyt znajdujący się w rezerwacie Floresta da Tijuca, bardzo popularny kierunek wycieczek. Ze skały rozpościera się zapierający dech w piersiach wido na Rio de Janeiro. Turystka postanowiła to wykorzystać przy okazji wykonywania zdjęcia. Weszła na pochyłą powierzchnię skały i zsunęła się ku krawędzi…

 

Kobieta znajdując się nad samą przepaścią wyciągnęła ręce w górę w geście triumfu. Wtedy wykonano jej zdjęcie. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zdjęcie wywołało niesamowitą furorę wśród internautów. Jak dotąd zobaczyło je ponad pięć milionów osób. 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Polacy ewakuowani z Wuhan po raz pierwszy zabierają głos: opowiedzieli o zarazie w Chinach i swoich przejściach

 

Jak widać kobieta idealnie wstrzeliła się w czas i miejsce i miała szczęście zarówno do uwagi internautów jak i do algorytmów sieci społecznościowych, które tak wysoko wywindowały jej zdjęcie. Z drugiej strony nie ma w tym nic dobrego, bo zapewne kobieta doczeka się naśladowców. Co jeśli dla któregoś z nich skończy się to tragicznie?

 

ZOBACZ TEŻ: Chciała mieć super selfie, osierociła dwoje dzieci. Wszystko nagrał świadek! [VIDEO]Komentarze